Wpis z mikrobloga

Czołem Mirsony, dziś na szybko #pokazrozowegopaska, może nikt nie zauważy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to nowa Loża już niebawem w preorderze, ale w sumie ja nie o tym chciałem. Dziś przychodzę do Was tak na prawdę z prośbą o pomoc w stworzeniu haseł do Loży Szyderców Candy. Wiem, że nie ma nic za darmo, więc odpalam tak jakby #rozdajo, ale nie do końca, bo jest to #lozeria.

Zasady niektórym znane, ale poniżej i tak przypominajka.

Nagroda 1: Loża Szyderców Candy z dostawą na jeden dzień przed oficjalną premierą.
Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz.

Nagroda 2: Pełny zestaw Loży (LScandy - nadchodząca nowość o tematyce związanej z użytymi poniżej tagami, LSwhite - biały kruk wycofany już ze sprzedaży, LSblack - #czarnyhumor, Dziarskie Dramy - dodatek o tematyce #tatuaze , Wiejskie Sprawy - dodatek o tematyce #polityka, kubek Szydercy o tematyce picia kawy na przykład).

Sposób na wygraną: komentujesz - wygrywasz, czyli w komentarzu podrzuć tekst na kartę Loży związany z tagami poniżej:

#rozowepaski
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#lozeria
#lozaszydercow
#anonimowemirkowyznania

Wyniki przez weekend, bo sporo pracy i czasu na mirko niestety brak. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie ilości plusów. Jeżeli jednak spodoba mi się bardzo inna propozycja, to będzie fajna nagroda pocieszenia :)

P.S. Działo się coś ciekawego? Jakaś #afera?
Pobierz loza__szydercow - Czołem Mirsony, dziś na szybko #pokazrozowegopaska, może nikt nie z...
źródło: comment_jjpwf0ImYwqDgkBAM185OXk3uuKL0H1X.jpg
  • 22