Wpis z mikrobloga

@Ancymoon1: A ja myślę żę to przez wojne między nim a władzą. Z jednej strony to ułatwi sprawę organizacji Wośpu/Wooda bo nie będą się czepiać Owsiaka ale czy znajdzie się godny zastępca? Który poświęci sporą część życia i zdrowia na organizacje tego ? A co jeśli następcą Jurka będzie jakiś pionek ?
@Ancymoon1: Pionek się ugnie, władza wymyśli coś głupiego co utrudni organizacje imprez i nagle się okaże że nie ma finału w każym mieście albo nie ma wcale. Jurek by walczył do końca i jednak przez te 25 lat miał sporo znajomości które pomagają w organizacji.
@Venro: on jest w butach prześladowanego - odkąd do władzy doszli narodowi-socjaliści sytematycznie niszczący wośp. Za to Duda uszanował Adamowicza poświącając pierwszą część swojego wpisu temu jak się różni w poglądach od prezydenta Gdańska.
@Venro Bo byl atakowany i hejtowany od dluzszego czasu. Szczytem byl spot tvpis zaraz przed finalem wosp. Zaraz po ataku pojawiły sie dziesiatki wpisow ze to jego wina. Nie dziwie sie, miarka sie przebrała, kto by chcial to dalej znosic? Ale tacy jak ty beda sie wszedzie doszukiwac drugiego dna i dopowiadac tak, aby wpasowac sie w swoja wyimaginowana narracje. To oczywiste ze Owsiak stwierdzil "Shom must go on. Moja sława przemija.