Wpis z mikrobloga

@Basiura89: #!$%@?. Papież, ofiary smoleńskie i holokaustu dawno nie żyją, a wycieranie sobie ich imionami gęb jest, co najwyżej, godne politowania. Dlatego NIE się z tego śmieje. A świeża tragedia, która dotknęła człowieka, to co innego. Tak jak powiedział kiedyś Urban: śmianie się z ofiar holokaustu w jego trakcie, byłoby chamstwem, ale tyle lat po tych wydarzeniach, to już jest tylko kilka stron w książce, do których walą masochiści.
chcesz mi powiedzieć, że z katastrofy smoleńskiej nie śmiali się od razu?


@Basiura89: Już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że nie. Ale Smoleńsk to inna sprawa. Co zrobili pisowcy ze śmiercią kilkudziesięciu ludzi? Nawet Jarek żerował politycznie na śmierci swojego brata.

aha, ile lat musi minąć żeby było regulaminowo?


Nie sprowadzaj do absurdu, jeśli nie rozumiesz, co sprowadzasz. Napoleon swoimi wojnami posłał na śmierć dziesiątki albo i setki tysięcy ludzi,
śmiej się z Papieża, Holokaustu i smoleńska. Piedrol o RiGCZu w sprawie Adamowicza. Zakłamane, obłudne qrwy


@Basiura89: zapomniałeś o tym, jak z uśmiechem na ustach przyznał się w TV do zamordowania Popiełuszki (nie bezpośrednio oczywiście)
@Basiura89: o tym sie nie chce wypowiadac ale wybuchajace parowki, babko gubiace buty pod krzyzem, walka o krzyz, stawianie pomnikow tam gdzie mieszkancy tego nie chca - to jest smolenski absurd ktory jest wysmiewany. Nikt z tragedii sie nie smieje.
kaczka po Smoleńsku i zimny Lech haha ale beka ja pierdle


@Basiura89: ludzie sie smieja z tego co wokol tego zrobiono. Z tego idiotycznego patosu ze nie mozna na kaczynskiego nic zlego powiedziec. Dokladnie to samo spotkalo papieza Jana Pawla II, pomnik na kazdym rogu i ludzie z tego absurdu po prostu sie smieja. Prawaki maja tendencje do przesadzania, do wpajania innym swojego punktu widzenia i do mowienia o tym az