Wpis z mikrobloga

Moja teoria dlaczego jeszcze nie wyszły #ksiazki George'a RR Martina " Wichry Zimy" i "A Dream of Spring".
Myślę, że za niemałą ilość kapusty autor i wydawca wstrzymali wydanie książek dopóki HBO nie wypuści całości serialu. Dopiero wtedy w dość krótkim odstępie czasu (1 rok -1,5 roku) zostaną wydane obie części sagi #piesnloduiognia.
#graotron
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanekDoe: ale ty jesteś spostrzegawczy.
Nie myślałeś przypadkiem o pracy w policji, albo lepiej, jako prywatny detektyw?

Z takimi zdolnościami przebiłbyś samego Sherlocka Holmesa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
"Twoja" teoria krąży po necie już kilka lat. Dodatkowo autor powiedział że ma pomysły na ósmy tom więc obyśmy dostali je wkrótce


@Whoresbane: szczególnie nie śledzę fanowskich teorii .Ja po prostu książki czytam, w tym sagę Martina i tak ostatnio wpadłem na taką konkluzję, że wydawanie książek z tej serii zatrzymało się po wprowadzeniu serialu.

BTW: skoro powiedział, że myśli o 8 tomie tzn. że już 6 i 7 raczej
  • Odpowiedz
@Whoresbane: zalezy jaka jest umowa z nim. Przeciez zwykle jest na napisanie okreslonej ilosci tomow, calosci jakiejs serii(gdy juz sie okaze ze sie dobrze przyjela). Oczywiscie nie wiem jaka ma Martin.
W tym przypadku zostawienie niedokonczonej serii byloby szczytem skurczysynstwa.

Zreszta moze juz jest, przynajmniej szkic, albo i calosc i tylko czeka na koniec serialu.
  • Odpowiedz