Wpis z mikrobloga

Mirki bo aż sam w szoku jestem..
Znam osobiście napastnika który dzisiaj dźgnął Pawła Adamowicza..
Tu macie link do nagrania:
Link do nagrania
W około 0:25 sekundzie słychać jak mówi, że nazywa się Stefan Wilmont.
To ten sam typ który kilka lat temu w Gdańsku napadł na 4 banki.
Tu macie link do tego artykułu o bankach.
Link do artykułu
Na zdjęciu po lewej to właśnie Stefan. Zwróćcie uwagę na jego charakterystyczne okulary, takie same ma na zdjęciu na facebooku. Jego profilowe zdjęcie to ostatnie przed zatrzymaniem go w Polsce.
Tu macie link do jego profilu na facebooku.
Link do profilu
Wyjechał sobie na wakacje, na wyspy kanaryjskie, za zarobione pieniądze z napadów. Odsiedział kilka lat w więzieniu (jak sam mówi na nagraniu - pięć lat). Dostawałem sporo informacji od kolegów którzy korespondowali z nim oraz widywali się z nim, że w więzieniu dosłownie postradał zmysły. Był izolowany od reszty więźniów.
Przed napadami pamiętam go jako normalnego chłopa. Chodził na siłownie, graliśmy razem w tibie (ktoś tam z jego rodziny miał nieźle zarabiający serwer prywatny). Byłem z nim na manifestacji przeciwko ACTA, pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.
Absolutnie nie popieram tego co zrobił. Życzę panu Adamowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia.
#gdansk #wosp
  • 258
  • Odpowiedz
  • 4
@KomentarzZbedny Twój wpis wygląda jak próba wybicia się na info które jest już dawno w sieci.
Info o wycieczce na Kanary czy nawet restauracjach gdzie przepuścił kasę z napadów jest w newsach z napadów.

Jedynie co dołożyłes od siebie to jakiś dzik czy ACTA chodź później piszesz że nic o nim od 2011 roku nie wiesz. To się nie klei a Mirko jak te pelikany bait łapią.

Brzmisz jak typowy mitoman co
  • Odpowiedz
@m0rgi: Ale Ty chłopie jesteś przybity. W dupie mam ten fejm, co mi po tym? Żebym złotówkę z tego miał jeszcze XD Teraz już ciężko będzie Ci wychwycić, że mój post był przed tymi wszystkimi newsami w mediach. Napisałem go ponad godzinę temu, wtedy w sieci nic nie było wiadomo o Stefanie, nie było jego zdjęć z facebooka a już są.
  • Odpowiedz
Nie no spoko ziomek, chodzil na silownie, mowil dzien dobry itd.

wczasy na Wyspach Kanaryjskich, złote zegarki, fascynacje sportami walki, nie no spoko ziomek. Prymitywny na tyle by robic sobie zdjecia przy czyms co uwazal za luksus i zaraz na fejsika, taki debilek a wolny czas poswiecal na przerzucanie zelastwa, nie no super. Jak widac idiota a rodzinka pewnie wzorowa patolnia. Tak czy siak super wyrok, super resocjalizacja itd.
  • Odpowiedz
@Bolo11: Nie wiem czy chciałeś oznaczyć kvvacha czy mnie ale wypowiem się raz jeszcze. Mirek @Majestic12 napisał tu w tym poście: > @KomentarzZbedny: Już jesteś cytowany: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24360322,atak-na-pawla-adamowicza-kim-jest-mezczyzna-ktory-dokonal.html

Trójmiasto wyborcza wstawiła to jako pierwsza o 22:05. A Twoje śmieszne wp.pl napisało artykuł o Stefanie dokładnie o 22:08 czyli trzy minuty później.
  • Odpowiedz
  • 0
@KomentarzZbedny Powiązane w wykopie o zdarzeniu mają tego face wilmana przed twoim wpisem.
Piszesz że dostał większy wyrok i wyszedł wcześniej a w jednym newsie z napadów jest info o wyroku 5,5 lat czyli tyle ile siedział.
Co z tym opisem z ACTA i 2011 rokiem od kiedy już go nie znasz?
  • Odpowiedz
pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.


@KomentarzZbedny: po przeczytaniu tego zdania odnoszę wrażenie, że w tamtym momencie kiedy przedstawił swój pomysł z jego głową już było coś nie tak.
  • Odpowiedz
@KomentarzZbedny: a czym on się zajmował na codzień przed napadami?
Czy wiesz coś więcej na temat jego pobytu w więzieniu, że był izolowany etc? Z powodu agresji czy co tam się działo?
  • Odpowiedz
@m0rgi: Nie rozwalaj mnie... przecież w powiązane mógł dodać ten profil każdy po tym jak opublikowałem ten wpis. Nie chce mi się dalej ci cokolwiek udowadniać bo słabo łączysz fakty. Ja tylko się podzieliłem z ludźmi moim szokiem bo widywałem tego gościa dużo razy przed tymi wszystkimi wydarzeniami z bankami itp.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Czemu był izolowany - tego nie wiem. Zgaduje, że na artykuł na który siedzi i uznali go za wyjątkowo niebezpiecznego. Nie miał stałej pracy, zarabiał trochę przez internet. Jego brat kosił ładne pieniądze z prywatnych serwerów do Tibii na których wszyscy gralismy.
  • Odpowiedz