Wpis z mikrobloga

Wołam @damw: i @kulu:
Układanie skończone, w sumie to był chyba najszybciej złożony zestaw, bo około 4h zajęła całość, przy jednoczesnym oglądaniu tv.
Kino wyglada naprawdę super, jeśli chodzi o wygląd budynku nie ma sie do czego przyczepić, drzwi narożne są super wymyślone, natomiast wnętrze pozostawia niedosyt. Jak na razie jest on moim drugim ulubionym zestawem, na pierwszym miejscu nadal pozostaje restauracja (moze kwestie sentymentalne, bo to moj pierwszy modular), pet shop na chwile obecną jest ostatni. Teraz czekam na następne sety i szukam alternatywnych budowli z tego co juz mam.
#lego
dobrzecisiewydaje - Wołam @damw: i @kulu: 
Układanie skończone, w sumie to był chyba ...

źródło: comment_Fcnyl58gbjCiIAPc9Zzbon221c6FQYml.jpg

Pobierz
  • 14
@Klauzula_wykonalnosci: biura detektywa jeszcze nie mam, ale podejrzewam, ze nie przebije paryskiej restauracji, która według mnie miażdży cała resztę pod kątem dopracowania detali. Jeśli chcesz zacząć z przytupem to kup restauracje, a jeśli lubisz dozować wrazenia to zacznij od biura. Ja ogólnie kupuje na Allegro, ale restauracje akurat kupiłam stacjonarnie we Wrocławiu, w sklepie Lego. Ceny sprawdzaj na stronie @promoklocki, są bardzo pomocni!