Wpis z mikrobloga

Ja pitolę, co się odstawiło!
Czy ktoś wie czy istnieje możliwość cofnięcia datku na #wosp???
Właśnie się obudziłem, kac jak cholera, cymbał napitala, a kumpel obok się śmieje że dałem Owsiakowi 300 tysięcy. Ja wielkie oczy, ni cholery nic nie pamiętam więc kumpel mi opowiada jak to było.
O 8 rano wracaliśmy z klubu Lustra pijani w trzy dupy, z jakimiś poznanymi w klubie laskami. No wiecie, dupeczki XD Ja wyrwałem fajną dupencję i podobno byłem strasznie na nią napalony. No i przy rondzie podeszły do nas dziewczynki z terminalem i się pytają czy wspomożemy wośp i owsiaka. Wszyscy tam śmiechy chichy, wiadomo jak to po pijaku, klepią w ten terminal i się przekrzykują kto więcej wpisał, że niby dziesięć tysięcy wpisywali żeby pokazać jacy są nadziani i szczodrzy. Więc na końcu ja biorę ten terminal i przy dupencji wpisuję kwotę (że niby dla mnie to pestka), pokazuję wszystkim terminal, pin i zielony.
Wszyscy ryk "jaaa, zrobił to!". Potem okazało się że kumple wpisywali jeden grosz a tylko mówili że dziesięć tysięcy przelewają.
Do tego za dziesięć minut podjechał autobus i moja dupencja z koleżankami powiedziała "miło było poznać", wsiadła do autobusu i pojechała.
Wchodzę teraz na konto a tam faktycznie, 500 tysięcy poszło na Owsiaka. 10 lat zapieprzania na magazynie w UK. Na koncie zostało 18 zł na jajecznicę.
  • 6
kumpel obok się śmieje że dałem Owsiakowi 300 tysięc

Wchodzę teraz na konto a tam faktycznie, 500 tysięcy poszło na Owsiaka.


@kinlej: Coś Ci się kwoty nie zgadzają. Zarzutka 2/10 bo odpisałem