Wpis z mikrobloga

Kochani, nie śpimy! Budzimy nasze serca!

Witamy Was w najpiękniejszym dniu w roku - w dniu 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy dla małych dzieci - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych! Bez hejtu, bez spiny! Niech dobro i życzliwość dzisiaj zwyciężą! Bądźcie z nami - na żywo, przed telewizorami, w internecie. Bądźcie z wolontariuszami - uśmiechajcie się do nich! Pokażmy dzisiaj najpiękniejszą Polskę!

Transmisje finałowe będziecie mogli zobaczyć na kanale TVN, TTV oraz TVN24.
Pamiętajcie o naszych transmisjach internetowych - na youtubie - KręciołaTV
https://wosp.org.pl/aktualnosci/gdzie-ogladac-27-final-wosp
_________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online
Wyślij SMSa
Wpłać kartą
Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link,
Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP
_________________

A jeśli gracie z nami, dajcie nam znać - chcemy każdemu z Was podziękować ()

#wosp #serduszkawosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci
fundacjawosp - Kochani, nie śpimy! Budzimy nasze serca! 

Witamy Was w najpiękniejs...

źródło: comment_QOAvMbiP9vek1dka1DN0croRuvTo2Jes.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@soosh071: Nie wiem co w tym creepy jest. Ja mam świetne relacje z rodzicami. Oboje są praktukujacymi katolikami. Ja raczej od święta. Myślę że jak ktoś ma poukładane w głowie to odnajdzie się w każdym miejscu. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soosh071: skoro nie obchodzą Cię spędy katolickie, to co Cię obchodzą spędy Woodstockowe? Czy może próbujesz ukryć typowa hipokryzję dla obrońców KK? jak ktoś ćpie to źle, ale jak nasz, to ok?
  • Odpowiedz
Budzimy nasze serca!


@fundacjawosp: Moje serce nie musi budzić się raz w roku.

Bez hejtu


@fundacjawosp: Ja jestem zwolennikiem kulturalnych dyskusji, w obecności logicznych argumentów, ale pod hejt(okropnie brzmiące słowo) zalicza się też ewentualna krytyka czy nie?
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Zupełnie bez spiny kochani - jaki jest sens puszczania z dymem po kilkuset tysięcy złotych w każdym mieście w absurdalnie bezsensownej akcji "światełko do nieba"? Jaka jest tego korzyść poza pustą satysfakcją gawiedzi i Chińczyków, którzy to wyprodukowali i zarobili? Setki tysięcy złotych ulatujące wraz z trującym dymem, zawierającym, między innymi, pochodne siarki. Dymem, który dodatkowo truje ludzi, w tym dzieci, dla których sprzęt później kupujcie.
Poza płatnymi występami na
  • Odpowiedz
To, że dla iluś tam tysięcy wycofanych intelektualnie, #!$%@? kolby za piwo, ćpanie, nie mycie się i sranie pod siebie jest dobrą rozrywką, nie oznacza wcale że tak jest. Tfu!


@soosh071: Ty lepiej nie pytaj czestochowiakow o sezon pielgrzymek pieszych bo do Twego zgorszenia dojdzie :) moze tylko "za piwo i cpanie" wypadalo by wyrzucic, ale reszta...

  • Odpowiedz
@soosh071: HURR DURR ciekawe co powiesz jak ktoś z twojej rodziny albo twoje dziecko będzie pod opieką sprzętu z WOŚP ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ @maniac777: absolutnie nie interesują mnie pielgrzymki, uważam je za stratę czasu i zbędny festyn. Nie rozumiem, dlaczego miałoby mnie to interesować? Zdaje się, ze tam nie propaguje się ćpania i #!$%@? (chociaż wystąpić może)?
  • Odpowiedz
@haxx:LOL, argument - inwalida na miejscu. Potzrebowałem pomocy, WOŚP nie pomogło, państwo nie pomogło, tylko moje pieniądze pomogły. Dorośnij a nie łykasz pelikanie wielka pomoc od biznesmena w żółtej koszuli...
  • Odpowiedz
Zdaje się, ze tam nie propaguje się ćpania i #!$%@? (chociaż wystąpić może)?


@soosh071: moze cie zaskocze ale na woodstock tez nie. Te wydazenia maja wiecej cech wspolnych. Np uczestnictwo jest dobrowolne. No i jest tez kilka roznic... np Tylko jedno jest dofinansowane czasem przy pomocy zbiorek (np w postaci "dobrowolnych ofiar duchowych pielgrzymow").
  • Odpowiedz
@maniac777: zgadzam się, dlatego pisze w swoim imieniu a nie imieniu KK, tego świata albo kij wie co jeszcze. Moje dzieci na takie lewackie spędy jeździć nie będą a JO to cwaniaczek i malwersant który po cichu na boku żyje jak król z waszych pieniędzy tylko rozsypanych przez sitko. Nie biedy u Jurka i nie będzie :) niejeden biskup jest zafrasowany księgowym sprytem Jurka ;)
  • Odpowiedz
@soosh071: Fajne te Twoje dzieci. Takie z niezbyt szerokimi horyzontami intelektualbymi skoro nie dajesz im mozliwosci poznania swiata poprzez dokonywanie wlasnych wyborow. :)

Co do JO... To przypominam ze jego dochody pochodza z pracy w zarzadzie firmy z ktorej wosp, jako wlasciciel, czerpie dochody. Wosp ma kosztow wiele, ale akurat JO nie jest kosztem wosp.
  • Odpowiedz
@maniac777: nie martw się o moje dzieci, twoja szeroka perspektywa znajdę się nie zahacza o mrówki i melony? Ta cała WOŚP to taki większy KOD , pralka z pieniążkami. Nawet nie chce mi się wymieniać w ilu miejscach pieniądze mogą opuszczać ten okręt ;) BTW na Mateusza dalej się zrzucacie?
  • Odpowiedz
nie martw się o moje dzieci, twoja szeroka perspektywa znajdę się nie zahacza o mrówki i melony?


@soosh071: moja zahacza nawet niezle, Twoja najwyrazniej tylko na poziomie skrajbych uproszczen przez ktore zakonserwowaby umysl nie jest w stanie przebrnac co kolejny raz potwierdza myslenie haslami. Fajna ta wizja swiata konserwy, taka niezbyt zlozona.

Fakt 1. Jerzy owsiak jest pracownikiem Melona
Fakt 2. Melon jest zrodlem dochodu wosp.
  • Odpowiedz
Ależ błagam - wymień te miejsca, w których pieniądze opuszczają okręt WOŚP ;)


@trox: Nie wymieni. Dla niego kluczowe jest ze "moga" wiec (uproszczebie) opuszczaja.
  • Odpowiedz
@trox: przejrzyj stenogramy z procesów i odpowiedz sobie na pytanie: gdybym nie robił wałków, czy bałbym się przedstawić w sądzie księgi fundacji? Nie ma znaczenia tutaj moje zdanie czy tam twoje. Sam JO, broniąc się nóżkami o parapet wzbudził wątpliwości i potwierdził przypuszczenia ze coś jest jednak nie tak z przepływami gotoweczki...
  • Odpowiedz