Wpis z mikrobloga

#mbankssie nie no rewelacja! Założyłam konto w mBanku, przyszedl kurier podpisałam wszystkie dokumenty, konto zostało aktywowane, przelałam wszystkie finanse.... po dwóch dniach dostaję informację że konto zostało zablokwane ze względu na braki formalne w dokumentach od kuriera. No rewelacja, to jak to się stało że było w ogóle aktywne te parę dni? No i dzięki temu przez następnych parę dni, funduszy mam tyle ile zostało gotówki w portfelu czyli 20zł! Nie poszaleję. #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
@rss: e konto i brak prozwizji poza Unią Europejską przy wypłacie z bankomatu. A potrzebuję teraz.

A jak inaczej jak nie przez kuriera? Nie chciało mi się do banku latać, myślałam że tak będzie lepiej #glupiababa
  • Odpowiedz
e konto i brak prozwizji poza Unią Europejską przy wypłacie z bankomatu


@Myszata: sporo konkurencji to oferuje (np. Alior Sync), a wokół mBanku sporo kontrowersji jest ostatnio. :P

A jak inaczej jak nie przez kuriera?


Większość banków pozwala teraz na założenie konta w taki sposób, że potwierdzasz je poprzez zrobienie jakiegoś małego przelewu (np. kilka groszy) z innego swojego konta. Potem czekasz tylko na przesyłkę z kartą, nic więcej.
  • Odpowiedz
@rss: ech, dziękuję :-) Mądry polak po szkodzie, już chyba nie zdąże przed wyjazdem tego ogarnąć. Na jakiejś stronie widziałam gdzieś porównanie w związku z tematem wypłacania gotówki za granicą i eKonto było na drugim miejscu, i jako jedyne bezpłatne, zasugerowałam się, moze niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
@Myszata: uhm... ale wiele darmowych kont oferuje bezpłatną wypłatę gotówki za granicą - nie bardzo w sumie wiem co tu można porównywać i robić ranking. :D Śliskość karty i fakt, że można ją upuścić przed bankomatem? :D

Wg mnie popełniłaś błąd. Odczekaj i zmień konto (albo i nie - jak wolisz). :)
  • Odpowiedz