Wpis z mikrobloga

@Crassus: @kuba8998: Jak wy możecie porównywać butragueno 87 do raula 92 :D
raul ma praktycznie każdą statystykę lepszą oprócz paceu, który możesz i tak praktycznie zmaksować dając raulowi jakiegoś myśliwego
główki, siła, opanowanie, wykończenie, skakanie, no wszystko wszystko raul ma lepsze
te dwie karty nie powinny być nawet ze sobą porównywane

a to, że ktos grał raulem i mu nie szło to inna bajka
ja np cr7 miałem 0,5 gola
@lukasz728 staty w tej grze nic nie znaczą. Butra jest zwinniejszy, fajniej pokazuje się w ataku, 5*wf. Brakuje mu tylko 4* sztuczek. No i mają praktycznie identyczny goal ratio. Biorąc to pod uwagę, jak i cenę, to tutaj bez dwóch zdań wygrywa Gienek.
@kuba8998: aaaaa to ja nie wiedziałem, że staty nic nie znaczą!
to na jaką cholerę ja kupuję grajków po kilkaset tyś coins jak wystarczą tacy za kilka tysi

co do pokazywania się w ataku to raul ma lepszy positioning, ale jeśli staty nie mają znaczenia to może masz rację :)

możemy tak się kłócić do usranej śmierci
ty masz swoje subiektywne odczucia a ja patrzę na staty
raczej się nie dogadamy
@lukasz728: grałem wieloma napastnikami, w tym cr7. Gościu był totalną bestią, ale wolałem za 2mln ulepszyć skład i okazało się, że Butra (przynajmniej w moim odczuciu) mu dorównuje. Nie wiem jak to wytłumaczyć, bo wiem że staty ma od wielu napastników gorsze, może to jego zwinność i cecha, dzięki której wychodzi do podań tak działają. Nie wiem.

Chciałbym spróbować tego Raula, ale wydaje mi się on podobny do Linekera prime, którym
@Crassus Dokładnie. Raul to klocek, trzeba mieć odpowiedni styl gry. Butra jest idealny do szybkiej klepki i wybiegania na wolne pole, bo jest niesamowicie zwinny i ma świetne wykończenie z finezji. MOIM ZDANIEM jest lepszy od Raula prime.