Wpis z mikrobloga

Bo nie wiem, znam same #!$%@? narkuski i alkoholiczki. Pytam bo jestem do tylu z social mediami i portalami randkowymi. Przegrywem jestem ale takim bardziej umysłowym, glownie przez swoje lenistwo xD
@iRickGrimes: Bo chce się może kogoś poradzić? #!$%@? pokolenie takie jak wy, gdzie chłopak chce zasięgnąć po prostu porady, a ty mu od razu wyskakujesz z przegrywem i iks de. Zastanów się nad sobą, pomyśl jakie ty masz sukcesy w życiu i czy masz fajną lochę, wtedy wyzywaj ludzi od przegrywów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitan_Pazurrr: dziewczyny na chwilę obecną nie mam, bo nie potrzebuje, wolę sobie iść 4 dni w tygodniu na randkę z tindera niż mieć stała dziewczynę. Nie nadaje się do związków, bo mi się ludzie szybko nudzą i wystarczy, że poznam jakąś ładniejsza i zostawiam dziewczyne ¯\_(ツ)_/¯
@iRickGrimes: Nie dziwię ci się, sam jestem po w ciul nieudanym związku małżeńskim, straszny dystans mam teraz do kobiet. Nie ma co się za bardzo pchać w stałe związki, ale jak ktoś jest długo bez lochy to mu się nie dziwię, że desperacja pcha go do szukania rad na wykopie.