Wpis z mikrobloga

@nadrat24: Benzynki są podobno ok, tradycyjnie w Lagunie - problem ze wszelkiego rodzaju elektroniką, ale niektórzy twierdzą, że w polifcie jest już lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nadrat24: jak polift to na niewiele trzeba uwazac poza sprawdzeniem wszystkich pokretel pstryczkow i innych
Na pewno upewnic sie ze jest tyle kart ile powinno i ze jest ta glowna karta bodja z 3 guziolami zamiast 2
Motor godny polecenia, nie do zajechania jeśli dba się jakkolwiek o wymianę oleju. W polifcie nie ma już takich cyrków z elektronika, ale jak już coś zacznie się sypać to pójdzie z górki na resztę podzespołów. Znajdz sobie majstra z CLIPem, sprawdza Ci każdy możliwy parametr i błędy i wg ocen czy warto
@nadrat24: Zrobiłem takim lagunium 140kkm na gazie, aktualnie ma 299kkm i nie chce przestać jeździć :P

Auto zawiodło mnie raz - padł 12 letni fabryczny akumulator :(
No i zerwało linkę mechanizmu podnoszenia szyby pasażera... ale na własną prośbę bo próbowałem odsunąć na naprawdę dużym mrozie jak była przymarznięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle z usterek na 140kkm, jeśli chodzi o wydatki to standardowo "olej, filtry" trzy