Wpis z mikrobloga

@sqbi_: od pierwszej. ale super ceny za abonament mają.

jednorazowe wypożyczenie będzie kosztowało nie więcej niż 10 gr za minutę
abonament miesięczny będzie wynosił maksymalnie 10 zł
abonament roczny będzie w cenie nie wyższej niż 100 zł

oba rodzaje abonamentu będą zawierały 90 minut bezpłatnego wypożyczenia roweru każdego dnia jego trwania, a każda kolejna minuta będzie kosztowała nie więcej niż 5 gr
@Line-Storm: jeździłem już. Rower na żywo moim zdaniem jest okropnie brzydki. Jest dosyć ciężki. Po płaskim jest spoko bo czuć, że elektryk pomaga więc jak ktoś rzadko jeździ to przyjemnie się podróżuje. Większy problem jest pod wzniesienia bo moim zdaniem jedzie się nim wtedy identycznie jak 'klasycznym' rowerem (porównuje do zwykłego crossowego trochę lepszej jakości), nie czułem jakiegoś super wspomagania. Ten koszyk z przodu to trochę za mały, żeby tam włożyć
@Chochla: o jakiej górce mówimy? Jakiś konkretny przykład podasz?
Mówimy o podjechaniu np. pod Łostowicką czy nawet delikatniejsze wzniesienia jak Grunwaldzka (Miszewskiego-Jaśkowa/Konopnickiej) sprawiały problem?
@sqbi_ , @Line-Storm: Istnieje też opcja wypożyczenia w ramach MultiSport / Benefit System na 90 minut dziennie. Myślę, że tak na trasy praca-dom w zupełności wystarczy.

@wytrzzeszcz: Nawet sam dodałem kilka stacji MEVO w okolicy domu - link [link 2](https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=54.46217432600899%2C18.585799996329115&fbclid=IwAR1qcaqSY9JYHTSYnzhfNHBAONUkzVod6p1NDB0_AotQg_RUxi1TL4Jbj88&z=11∣=12Xdr_OtGH09BiqCcuVO3Mapv0tm8qftW)