Wpis z mikrobloga

@Tanczacy_z_lewakami: O dzięki za przejrzenie :). Inspiracje to fantastyka, gry RPG, rekonstrukcja historyczna tu wikingowie ale chyba największą z inspiracją są bajki i legendy szczególnie o morskich stworzeniach dlatego w mojej galerii można znaleźć dużo syren etc :). Rysuję od zawsze ale grafiką komputerową zainteresowałam się na dobre w 2008 jak rozpoczęłam studio o zgrozo ekonomie, w tamtym roku udało mi się skończyć podyplomówkę w kierunku grafiki i multimediów. Jest to
@cremka: cudownie czytać takie wpisy :))) Robić to co się lubi i jeszcze zarabiać na tym. Marzenie. Świetnie, że zdecydowałaś się na taki krok i zmiany. Będę obserwował i trzymam kciuki nad dalszym rozwojem. Wrzucaj od czasu do czasu coś na wykop, bo twoje prace naprawdę są piękne i robią wrażenie () woow!
@cremka: dobrze widziec jak na wykopie przybywa nowych artystow, stworz sobie swoj tag a szybko przybedzie Ci wielbicieli. W 2008 zaczelas, to juz masz niemale doswiadczenie, czyli studiowalas cos czemu zupelnie nie po drodze bylo z Twoja pasja...tak mi sie przypomnial Marek Okon :], ktory studiowal techniczny kierunek a potem zostal swiatowej klasy digital concept artysta.
@cremka: tworzysz moze na zamowienie? Od dawna mam w glowie jeden projekt, chcialabym móc go sobie obrawic w jaką ramke i cyk na ściane. Postac kobiety jest tam kluczowa, a Tobie one bardzo ładnie wychodzą :)
@cremka wygląda strasznie tanio, takich portretów dostajemy miliony w portfoliach świeżaków którzy wysyłają nam aplikacje do działu 2d, nic odkrywczego. Nie dookreślenie szczegółów i lekkie odpuszczenie niektórych elementów przywodzi na myśl pracę robioną na szybko. Można to zrobić tak, by wyglądało dobrze, ale nie ma tu niczego gdzie bym mógł powiedzieć "uuu no dobra technika takiej nie widziałem"

I generalnie hejce bo pierwszy post i już reklamowanie się. Czyli konto tylko po