Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mad_Wolf: powiedz ze teraz zartujesz bo uznam cie za uposledzonego XD sprawdz w moich wpisach ile jest cytatow grubego bez uzycia cudzyslowia. Jestes malo bystry i to ukrywasz chociaz probujesz odwrocic kota ogonem ale za bardzo ci to nie wychodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mad_Wolf: ty jestes idiota bo bez argumentow uwazasz ze moja wypowiedz to nie cytat, gdyz nawet nie zrobiles sobie trudu by sprawdzic czy wpisuje cytat z cudzyslowiem czy bez. Teraz boisz sie na 3 sekundy wejsc na mok profil bo boisz sie ze mam racje.Tu nie chodzi o ty czy obchodzi cie co mam do powiedzenia tylko o udowodnienie swoich racji, ktorych jak widac nie potrafisz poprzec. No cóż sam sie
@betrayero: Według Twojego rozumowania widząc czyjąś wypowiedz mam szukać czy ona cytuje coś czy nie ? A po co mam tracić na to czas. Po to w języku polskim są znaki interpunkcyjne aby z nich korzystać. Skoro ich brak oznacza to, że są to Twoje słowa i tak traktują inni Twoją wypowiedz. Nie mam czasu na śledzenie co wypisują tacy idioci jak Ty. Mam dużo ciekawszych zajęć niż siedzenie przed komputerkiem