Wpis z mikrobloga

Powoli w głowie zaczyna mi kiełkować pomysł remontu łazienki w mieszkaniu. Wymiary: 2m x 2,5m. Wszystko do wymiany poza instalacją elektryczną i pralką. Dodatkowo podwieszany sufit do zrobienia jeszcze raz.
Na jaki poziom cenowy powinienem się przygotować?
#lazienka #remontujzwykopem #remont
  • 16
  • Odpowiedz
@wojo: Nie rozumiem takich pytań. Możesz sobie kupić wannę za 5k, a możesz za 500zł. To samo z płytkami. To samo z umywalką, kranem, lampami i szafkami.

Poszukaj odpowiadających produktów i sam sobie wyceń średnio
  • Odpowiedz
@wojo: w niezłej, ale nie najwyższej, jakości materiałów spokojnie musisz założyć 10-12k

@buking: nie przesadzaj wiadomo że gość nie pyta o wykończenie ze złota z hydromasażem tylko cos w średniej cenie ;)
  • Odpowiedz
@wojo:
Wiem że duży rozrzut, ale tak jest.
Zależy czy płacisz za robociznę, czy chcesz mieć szybko, tanio czy dobrze #pdk czy sam kładziesz kafelki, czy kafelki najtańsze za 20zł/m² czy porządniejsze za 40zł/m² (nie mówię o wypasionych za 150zł/m²), czy wannę z drewna, czy brodzik zrobisz z kafelek podłogowych (moi rodzice tak mają i wygląda pięknie), czy prysznic, czy deszczownica...
  • Odpowiedz
@wojo: ziomek dam Ci rade. Mnie bardzo spasowalo. Wez se tam jakas muzyczke pierdyknij. Taka pod prysznica. Rowowa nie bedzie wychodzila z lazienki juz nigdy, a Ty bedziesz mial czas na granie na konsoli.
  • Odpowiedz
najtańszym kosztem


@WiesniakzPowolania:
Nie jest źle jak sam kładziesz kafelki i umiesz to dobrze robić, masz na tyle miejsca w podłodze aby zmieścić syfon (wtedy robisz jak niżej bez brodzika, podłoga jest lekko pochyła). Chociaż tak jak mówiłem - oglądałem ostatnio kafelki za 20zł/m² i prawdę mówiąc ja bym sobie ich nie położył ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie zarabiam kokosów. Ale moja łazienka była po
I.....s - > najtańszym kosztem

@WiesniakzPowolania: 
Nie jest źle jak sam kładzie...

źródło: comment_o0yGfYkP4vgLnX1BXJVt7sBbdxrdYIUB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Informacja_o_cookies ja za swoją dałem ponad 20 podobnej wielkości.ale liczę z oknem,wylewkami itp.Wyrwalem wszystkie instalacje i robiłem od stanu 0.Nie oszczedzalem specjalnie ale też nie szalałem.jedyna ekstrawagancja to wyzezbiona z głazu umywalka .ale to też nie jakiś wielki koszt był.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: @Tigletpilezar: @wojo:

5 koła może być mało

Robię sobie teraz wycenę łazienki 1,37m x 2,30m.
Wychodzi mi 6k (w tym dekor za 800zł!).
To remont, więc przykładowo pralka jest, a hydraulik ma trochę mniej roboty. Ściany i podłoga równiutkie.
Demontaż starych płytek sam, lustro u szklarza jako kafelek, oświetlenie wokół niego sam.
Oczywiście przygotuję 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Linki:

I.....s - @WiesniakzPowolania: @Tigletpilezar: @wojo: 
 5 koła może być mało
Robię s...

źródło: comment_cCJlm9pMMTQssbeROVYUM4Km2PvzV3J5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a odpływem zajmujesz się ty, hydraulika i


@Tigletpilezar:
W tabeli jest pozycja "hydraulik - 500 zł". Wytłuszczone, bo wartość szacunkowa. Tylko 500 zł, bo pralka zostaje w swoim miejscu (a wiec przyłącza też), umywalka to samo, zamiast wanny prysznic, ale w tym samym miejscu.

i elektryka ty?

Czytaj co piszę: "To remont" - czyli kable już są. Wentylator, gniazdka zostają w tym samym miejscu. Oświetlenie wokół lustra na nowo, ale napisałem
  • Odpowiedz