Wpis z mikrobloga

Angielskie gran derbi. #!$%@? obchodzą mnie inne Liverpooly, City czy Tottenhamy. Mecze United-Arsenal zdefiniowały Premier League i moje dzieciństwo jako kibica United. Tak bardzo jak nienawidziłem Henrego, Viery czy Berkampa tak bardzo ich szanowałem jako piłkarzy, takie to były koty że przeczuj. Do dzisiaj uważam, że Henry to najlepszy piłkarz w historii PL, #!$%@? mnie to dla kogo grał, you have to respect greatness Jestem pewien, że każdy ogarnięty kibic Arsenalu powie to o Becksie, Keanie, Scholesie czy Giggsie. Przecież takiej rywalizacji nie było i długo nie będzie. Jaram się jak #!$%@?. #united #arsenal #facup

  • 11
@BordowaZielonka: Bardziej to widzę w kwestii pojedynczych drużyn. Od czasów Fergiego i Wengera dawno nie widziałem tak poukładanych drużyn jak City i Lpool. O ile Guardiola nie zadziwia, bo ma niemal nieograniczone możliwości, a i zawodników już na starcie miał z górnej pólki, o tyle dzieło Kloppa może zaskakiwać swoją skutecznością. Obawiam się, że w przypadku AFC i MU jednak całkowita przebudowa potrwa kilka lat.