Wpis z mikrobloga

Drodzy, myślę o zakupie kamerki sportowej żeby nagrać jakieś ciekawe ujęcia spod wody itp w trakcie wakacji. Myślę o #gopro hero 7 - to zapewne top topów tylko pytanie o kwestię cena/jakość. Nie planuję używać jakoś namiętnie dużo tej kamerki, ale lubię mieć dobrej jakości sprzęt. Zależy mi również na mozliwości nagrania timelapsa.

Pytanie do Was czy Hero 7 to dobry wybór i czy w granicach 800 - 1200 zł znajdę jakąś godną alternatywę? #elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobokkk: Trudno doradzić, stablizacja nie działa tak pięknie jak w filmach reklamowych, działa dobrze w dobrych warunkach oświetleniowych. Chyba wolałbym Hero6 Black, ktora też ma dość dobrą stabilizację za mniejszą kasę.
  • Odpowiedz
@polski: masz stare dane, stabilizacja HyperSmooth dziala juz świetnie nawet w slabych warunkach oświetleniowych po grudniowej aktualizacji softu
@Bobokkk: zdecydowanie polecam GoPro 7. Jakosc obrazu jest niesamowita, moge ci podeslac sample z moich wyjazdów.
Po aktualizacji z początku grudnia naprawili stabilizację przy małej ilości światła.
z promocją z peppera/mydealz kupisz ja za ok. 1560 PLN z ofocjalnej dystrybucji
  • Odpowiedz