Wpis z mikrobloga

i bardzo dobrze. Katoli powinno sie poniżać i tępić publicznie tak jak oni tępią rozum i godność człowieka


@robotMaciek: Kurde, przykra sprawa, ewidentnie w twoim przypadku im się udało wytępić rozum i godność człowieka.
  • Odpowiedz
nabijanie się z czyjejś tragedii urąga godności człowiek


@kulass: Powiedziałbym, że Twoja manipulacja urąga godności rozsądnego człowieka.
Idę o zakład w ciemno, że nikt tutaj się nie nabija z czyjejś śmierci, ale z osoby żywej i nieumierającej, która jest na tyle zindoktrynowana, że moment gdy mama tej osoby umiera, to ta osoba twierdzi, że to ‘najważniejsza chwila w jej życiu’.
Dla mnie to w sumie bardziej przerażające niż śmieszne.
  • Odpowiedz
@kulass: Nie zrozum mnie źle, ale wielu ateistów patrzy na wszystkie religie w podobny sposób. Można powiedzieć, że dla osoby o takim poglądzie modlitwa to podobna kategoria wagowa jak w Twojej świadomości szamańskie rytuały czy laleczki voodoo w afrykańskich plemionach.

Gdybym miał obstawiać z czego ta osoba się śmieje to byłoby to zabobonne myślenie, odwrócone wartości (śmierć jako najważniejszy moment w życiu), magiczne rytuały i proszenie innych o odprawianie tego samego
  • Odpowiedz
@gzres: Wiesz co, sam jestem ateistą, rozumiem co masz na myśli broniąc tego delikwenta ale mimo wszystko używanie tagów bekazkatoli i bekazprawakow w tych okolicznościach jest zwykłym chamstwem.
  • Odpowiedz