Wpis z mikrobloga

Partyjne trolle pokroju @Edek_Niemiec bardzo lubią wrzucać idiotyczne obrazki mające na celu pokazanie "umoczenia" syna Bronisława Komorowskiego w aferę SKOK Wołomin.

Sprawa jest oczywiście szyta bardzo ale to bardzo grubymi nićmi, a wiele szczegółów przemilczane, żeby nie psuć pożądanej narracji.

Dlatego wziąłem ten obrazek i go skomentowałem - też w obrazkowej formie. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie można go wrzucać w odpowiedzi na te partyjne manipulacje.

#neuropa #polska #polityka #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow
rzep - Partyjne trolle pokroju @Edek_Niemiec bardzo lubią wrzucać idiotyczne obrazki ...

źródło: comment_biOXJTFk0j0S4ca1f783s84sqFsSmHQF.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 32
@TS050 I przecież gazetka SKOK Wołomin popierała Bronka w kandydowaniu na prezydenta... oj... chyba jednak popierała tego drugiego kandydata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: Bardzo ładna grafika ,sporo czasu poświęciłeś. Jest tylko "drobna" nieścisłość ,którą bardzo łatwo wykazać.
Twierdzisz ,że transakcja miała miejsce w 2006 roku. A więc musiała być nielegalna, bo pierwszy wpis w KRS o rejestracji Celtis Properties Developments pochodzi z 23 marca 2007 o założeniu spółki.
Więc cały ten diagramik i bajki o transakcji możesz między bajki włożyć
źródło http://www.krs-online.com.pl/cpd-s-a-krs-264308.html
XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
1.
  • Odpowiedz
@Edek_Niemiec: Nie nauczyli Cię na szkoleniach w partii czytać?

Rozumiesz, że Celtic ma wiele spółek i może dowolnie przenosić aktywa pomiędzy nimi?

Zakupu od spółki Kwant dokonała Maddy Investments - co zresztą jest na twojej
  • Odpowiedz
@rzep: SAm dajesz mi linki ,które wykazują kłamstwa w twoim opisie.
Cena wzrosła ponad dwukrotnie ,bo jak napisałeś ,że zmienił się plan zagospodarowania przestrzennego z przemysłowego na mieszkaniowy. A co czytamy w podanym linku przez ciebie Przeszkodą dla budowy nowych obiektów jest jednak brak planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru.
To co było w takim razie przyczyną zrostu ceny w tym samym roku jak piszesz ponad 100% w górę .
  • Odpowiedz
SAm dajesz mi linki ,które wykazują kłamstwa w twoim opisie.

Cena wzrosła ponad dwukrotnie ,bo jak napisałeś ,że zmienił się plan zagospodarowania przestrzennego z przemysłowego na mieszkaniowy. A co czytamy w podanym linku przez ciebie Przeszkodą dla budowy nowych obiektów jest jednak brak planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru.


@Edek_Niemiec: Ty po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, przyznaj się.

Decyzja o zmianie zagospodarowania terenu została podjęta w 2006 roku. Zanim sporządzi się miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego mija czas. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę pomiędzy decyzją o zmianie planu a faktycznym stworzeniem
  • Odpowiedz
@rzep: Skoro gostek został wybrany w styczniu 2006 do KRRIT a uchwałę podjęto o planie zagospodarowanie przestrzennego podjęto 19.10.2006 to co ma ktoś do sprzedaniu działki ponad 100% drożej, zwłaszcza, że plan był realizowany za prezydentury HGW od 2006 roku.
  • Odpowiedz
Skoro gostek został wybrany w styczniu 2006 do KRRIT a uchwałę podjęto o planie zagospodarowanie przestrzennego podjęto 19.10.2006 to co ma ktoś do sprzedaniu działki ponad 100% drożej, zwłaszcza, że plan był realizowany za prezydentury HGW od 2006 roku.


@Edek_Niemiec: Zaraz wezmę kredki żeby Ci to wyjaśnić, bo naprawdę, ręce opadają.

W 2006 Rada Warszawy podejmuje decyzję o zmianie planu. Podpisuje się pod nią człowiek PiS. Sama ta decyzja już
  • Odpowiedz