Wpis z mikrobloga

Jak przestać użalać się nad sobą z powodu dziewczyny, która mnie zdradziła+zostawiła i wmówiła mi, że to moja wina?(xD)
Bo ja dalej jestem w szoku szczerze mówiąc i czasami to analizuje, mimo chęci zamknięcia tego tematu.
Ale po prostu jest mi czasami bardzo smutno, bo nie dawałem powodów, żeby mnie ktos potraktował jak śmiecia, w dodatku głęboko w sercu dalej mam to "uczucie", które chyba dostało szoku pourazowego i przez to nie chce zniknąć (,)
#zwiazki #jezusmariapomocy
  • 13
, która mnie zdradziła+zostawiła i wmówiła mi, że to moja wina?(xD)


@Surrenderdorothy: O witaj w klubie. U mnie coś bardzo zbliżonego.

bo nie dawałem powodów, żeby mnie ktos potraktował jak śmiecia,


To tak samo jak ja.
@Surrenderdorothy: a przynajmniej przyznała się że cię zdradziła, czy jeszcze się przed tym broniła ?

a zostawiła mnie w ten sposób, że jednego dnia jesteśmy na zakupach, rozmowa o prezentach na święta, ona mówi co sobie zjemy na obiad, potem dużo czułości, intymności. Następny dzień wszystko ok, siadamy na ławce, ja się do niej przytulam a ona.. wiem, że to może być dla ciebie zaskoczeniem, ale sam wiesz że nie układa
@Surrenderdorothy: na następny dzień gdy chciałem jakiegoś wyjaśnienia, cokolwiek.. to potraktowała mnie jak śmiecia, i wyglądało to tak że mną gardzi nienawidzi mnie i zachowywała się tak aby mnie jak najbardziej zranić.

Gdy trochę ochłonąłem, poczytałem o toksycznych osobach, zaburzeniach osobowości to wychodzi na to, że była po prostu chora, miała narcystyczne zaburzenie osobowości, w dodatku miała wiele cech socjopatki.
Wszystko pasuje jak myślałem o tym co działo się w związku
@r5678: No to nasze eks by do siebie pasowały z tego co widzę tylko ja moja o to nie posądzałem, dopiero pod koniec zaczęły wychodzić te brudy, jej prawdziwa twarz i to że ciągle kłamie.Nie, nie przyznawała się, "ja zniszczyłem ten związek" xD
To przynajmniej u Twojej wyglądąło to tak że jej zależało kiedykolwiek. Moja dała mi odnieść wrażenie że byłem dla niej nikim, tylko zabawką, która ma czeloność mieć jakieś pretensje, i nigdy nie traktowała tego poważnie. Doskonale zdając sobie sprawę z tego jak ważne to dla mnie było i że ją kocham. To, że mnie zdradzała to dowiedziałem się po zerwaniu. Ale wcześniej też były znaki z tym, że wierzyłem jej tłumaczeniom.