Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś chętny na recenzję OnePlus 6 (6/64) po pół roku użytkowania? Według mnie najtańszy telefon który konkuruje z nim to S9/S9+ z którym mogę zrobić porównanie 1v1 ponieważ współlokator ma S9+. W tej cenie w której jest dzisiaj i ze względu na markę której telefony bardzo wolno tracą na wartości nie ma chyba lepszego wyboru niż właśnie ten telefon. Dajcie znać na jakich cechach najbardziej się skupić i do jakich telefonów go porównać oprócz tego S9+ wspomnianego wyżej.
#oneplus #oneplus6 #op6 #telefony #smartfon
  • 10
@mechaos: minimalne podświetlenie, wyłączony bt i nfc, oszczędzanie energii z agresywnym usypianiem aplikacji, wyłączony ambient display i rozpoznawanie twarzy, ciemny tryb w systemie jak i aplikacjach i spokojnie idzie tyle wyciągnąć. Sztuka dla sztuki i z normalnym użytkowaniem ma niewiele wspólnego, połowa z tego to realny sot.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@only: @mechaos:

Podświetlenie zawsze ponad połowę. Reszta jak piszesz. Najwięcej zjada sieci LTE jak patrzyłem. Skakanie z nadajnika na nadajnik dość skróca ten czas. Nawet wifi ostatnio 10h zrobiłem xD

Resztę włączam jak potrzebuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RaVV: a robiłeś ten zalecany reset baterii? Czytałem jakiś wątek w community, gdzie ludzie dzięki temu podwajali czas działania baterii o.o
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mechaos: Nie. Ale zamierza to zrobić, bo też czytałem o tym. Wersje 0.3 zrobiłem na niej factory reset i tyle plus te tweaki jw. Dużo daje zaawansowane hibernacja, tylko niektóre appki trzeba dać do wyjątków wtedy bo powiadomienia nie przychodzą na czas.
@mechaos: Czy reset baterii może dotyczyć SOT? Mój 3T ledwo wyrabia 3,5-4h SOT. Zastanawiam się czy dash charge zajechał baterię... Nowy działał dużo lepiej