Wpis z mikrobloga

  • 0
@iHierro myfitnesspal. Dodajesz produkty które zjadłeś i apka podlicza kcal i makro. Ma skaner kodów kreskowych i bardzo dużą bazę produktów , dostęp jest przez aplikację albo stronę www :-)
  • 1
@iHierro nie, nie ma gotowych diet i przepisów (przynajmniej w darmowej wersji, czy w płatnej nie wiem). A żeby wiedzieć co jeść to polecam Ci metodę którą sam zastosowałem przy pierwszym liczeniu - przez pierwszy tydzień - dwa nie zmieniaj nic, jedz jak zawsze, tylko po prostu to policz i kontroluj wagę - czy rośnie czy maleje w zależności od ilości kcal. Po takim czasie będziesz miał mega cenne informacje potrzebne do
@Jajobrody: No właśnie nawyki już zmieniłem, ale coś chyba jest nie tak z moim organizmem. Od jakiegoś czasu wcinam 2200 kcal i szło bardzo ładnie w dół, po kilku miesiącach jednak całkowicie stanęło w miejscu, a czasami to nawet w drugą stronę idzie i znów spada do tej granicy. Jem dokładnie to samo wg. zakupionej miesięcznej diety. Próbowałem obcinać kalorie, dołożyłem cardio i w sumie efektów brak.
  • 0
@iHierro na zbyt niskie zapotrzebowanie kcal jest "program naprawczy" :-) możesz spróbować zwiększać kalorie, ale naprawdę minimalnie. Dołóż na kilka dni np. 50 kcal, po kilku dniach kolejne 50 itd. sprawdzałem na sobie, i mnie dzialalo, tylko w trakcie tego podbijania kalorii trzeba mocno uważać i trzymać się faktycznie założonych kcal. No i ilość dodatkowych kalorii i częstotliwość ich podbijania trzeba dopasować do siebie. Jak wszystko dobrze pójdzie to po kilku tygodniach