Wpis z mikrobloga

Znajomi prawacy z poglądami #4konserwy mają mnie za lewaka bo jestem za prawami LGBT, dekryminalizacją posiadania narkotyków, odcięciem finansowania KK, zlikwidowaniem nauczania religii w szkołach, popieram feminizm (chociaż pierwszą falę, nie ten współczesny) etc. etc.

Znajomi lewacy z poglądami #neuropa mają mnie za prawaka bo jestem za ograniczeniem socjalu do niezbędnego minimum, obniżeniem podatków, prywatyzacją służby zdrowia i innych raków, liberalizacją przepisów dotyczących posiadania broni palnej, zwiększeniem wydatków na militaryzację państwa (kosztem na przykład pieniędzy które idą na tę sektę KK), ogólnie za liberalizacją większości rzeczy na które jest uczulona lewica, np. free speech nie wolno bo SJW etc. etc.

Też tak macie mirki?

#libertarianizm #zalesie chociaż w sumie to nie powód do żalu, że ciemnota wyznaje ten czy inny fanatyzm (prawo/lewo)
  • 32
@Doman_60: Nie ma na kogo. Ja to już mam w sumie gdzieś. Kiedyś głosowałem na wolnościowe ruchy ale teraz wstyd się do tego przyznać prawie taki sam jak byłoby się wstyd przyznać do głosowania na PiS, PO czy PSL.
Literalnie nie ma na kogo xD

Powiem ci mirek, że jeśli nie zapuściłeś tu jeszcze korzeni to dobrą opcję jest zastanowienie się nad #!$%@? za granicę. Czechy albo Singapur jakiś to chyba
nie zapuściłeś tu jeszcze korzeni


@FEED_YOUR_HEAD: za późno,

Sam zdecyduj, zapoznaj się z programami, poznaj ludzi na których chcesz głosować, sprawdź co robili wcześniej, co myślą na tematy dla ciebie ważne i zdecyduj.


@wpiotr2221: nie ma takich, to pytanie było takie raczej retoryczne ;)