Wpis z mikrobloga

@Owoc_w_kreplu: Wydaje mi się, że nie może. W końcu po coś sylabusy są robione i oni to też akceptują przecież wcześniej. Ale prowadzący i tak wolnoć tomku w swoim domku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kenobi_: Regulaminy są tak głupio skonstruowane, ze mnie boli. Napisane jest tylko, że przedmiot kończący się egzaminem, zaliczasz egzaminem, a przedmiot niekończący się egzaminem, zaliczasz zaliczając odpowiednią dogodną formę. Oryginalnie w karcie przedmiotu zaliczenie jest na podstawie pracy własnej, a nie testu. Jest również napisane, że jest program kształcenia i zawiera on opis jak się odpowiednie efekty uzyskuje, a studia są prowadzone zgodnie z tym programem... Jednakże, jest napisane, ze kierownik
@Owoc_w_kreplu: za słabo znam temat by móc Ci pomóc tutaj jakoś rzeczowo. nie wiem, co stoi wyżej w hierarchii aktów regulujących tematy wydziałowe, czy karta przedmiotu czy decyzja Rady Wydziału. niby rada składająca się też z dziekana i prodziekanów, którzy w tych regulaminach są kozacko obeznani nie odwaliłaby czegoś głupiego, ale znam przypadek gdzie studenta uwalono bo wydziałowy opiekun praktyk nie dostarczył swoich papierów na czas, więc to bywa różnie. może
@kenobi_: WRS ma nas gdzieś, bo twierdzą, że rada wydziału się nie zbierze do czasu owego testu xD
A tak serio, to gówno się znają, bo u mnie robili problemy z 3 terminem, mówiąc, że go nie ma, jak w regulaminie jest napisane, że jest, tylko trzeba mieć pozwolenie od dziekana do podejścia. I mówił to sam kierownik katedry, że nie ma... Więc no. xD
@Owoc_w_kreplu: to widzę, że u Ciebie na wydziale trochę nieogar w tym temacie. nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że decyzją Rady może się coś takiego zrobić, pytanie tylko od kiedy to zaczyna obowiązywać. jak na wydziale nikt nie ogarnia tematu, to dupa bo to w sumie WRS jest żeby Wam pomagać. pogadaj może z samorządem uczelnianym jak to wygląda. tam przeważnie siedzą nieco bardziej ogarnięci ludzie