Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś nabijano się na wykopie z typów którzy wykopali artykuł o transfuzji krwi, dzięki której będzie można się odmłodzić(no i jak tam? Da się czy się nie da). Wykopałem bo miałem taki kaprys jak inni zakopują (np. Klaun prosi dziennikarzy by nie porównywać ich do polityków!) No kur...a kto to wykopuje? :D:D Także give me a break @Reepo ;D
  • Odpowiedz
@enforcer: Xd to ty sobie ubzdurałeś, że ktoś chce komuś czegoś zabraniać, podczas gdy nigdzie tutaj nic takiego nie padło. Urojenia prawakoidalne, to jednak straszna choroba.
  • Odpowiedz
nie chce tego na wykopie bo ma widzimisię, tak to właśnie jest z ludźmi z neuropy, narzucanie innym swojego światopoglądu.


@enforcer: xDDD
konserwada zawsze dostarcza najlepszej rozrywki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mirrak: Podaj definicję "pierwszego lepszego gówna z internetu", bo nie wiem do której kategorii sam należysz. Informacja jest sprawdzona. Firma zbiera dane o DNA dzieci. Po co? Nie wiadomo. Oficjalne powody nie są wiarygodne. A w kwestii ostatnich skandali dotyczących prywatności zapewnianej przez korporacje, na pewno nie należy wierzyć im na słowo. Do niedawna ludzie nie chcieli wierzyć, że wystarczy aplikacja FB (bez utworzonego konta) w telefonie, by korporacja ta znała
  • Odpowiedz
@HowardLovecraft:
,,Podaj definicję "pierwszego lepszego gówna z internetu",,,

Dokładnie to co czytasz, pierwsze lepsze, gówno z internetu jest..pierwszym, lepszym gównem z internetu :)
Np. informacje nieprawdziwa, nie mające żadnych logicznych uzasadnień a przedstawianie ich jakby to była prawda,to czyste gówno xd.

,,Informacja jest sprawdzona. ,,

Nie, nie jest sprawdzona.

,, Firma zbiera dane o DNA dzieci. Po co? Nie wiadomo,,

No nie wiadomo a ty i inne barany robicie z tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirrak:
@Agemaker:

Owieczki, po prostu wolę być doinformowany:

https://www.washingtonpost.com/lifestyle/2018/12/19/should-you-send-your-kids-dna-andme/?noredirect=on&utm_term=.8c5d7ef842a1

Many companies also sell customers’ genetic data to third parties, like pharmaceutical companies, and it can be difficult to delete that data once you’ve already consented to it being used for research. Young children can’t give informed consent, and even teens may have a hard time understanding what that means for the privacy of their information.


Facebook śledzi użytkowników mobilnych nawet
  • Odpowiedz
@HowardLovecraft:

,,Owieczki, po prostu wolę być doinformowany:
,,

W jaki sposób? Wierząc w nie prawdziwe bzdury? XD

,,Facebook śledzi użytkowników mobilnych nawet jeśli nie mają konta,,

I nadal nie wynika to z samej apki tylko z informacji podanych przez użytkowników.
I na to wszystko się godzisz bo masz to napisane w regulaminie fb, więc co w tym takiego odkrywczego? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reepo: Przeczytałeś chociaż którykolwiek z artykułów, które podlinkowałem specjalnie dla Ciebie? No właśnie. Przestań zatem pisać bzdury i doedukuj się w tej kwestii odrobinę. Jak możesz się godzić na cokolwiek nigdy nie tworząc konta na FB, mając jedynie fabrycznie zainstalowaną aplikację w telefonie, co wystarczy, by FB zbierał o Tobie dane?

Zbieranie DNA dzieci i przekazywanie tych danych firmom trzecim bez wiedzy klientów to nadal foliarska teoria, czy nie? Washington Post
  • Odpowiedz
masoni i mormoni zbieraja dane genaologiczne. to jest fakt, nawet unia jeuropejska zaczeła zakazywać im podawania tych danych. Dlaczego mieli by nie zbierać dna? Markery są wygodniejsze i tanie.

wiekszość ludzi ma fiola na punkcie krwi, jedni niebieskiej inni eugeniki. jestem w stanie uwierzyc że to prawda. Zreszta nawet historycy powołuja się na badania dna i udowadniaja wiele rzeczy. to nie sa teorie spiskowe, nawet jesli ta informacja nie jest prawdziwa
  • Odpowiedz