Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, bo czasem niektóre knajpy dostępne w #ubereats lecą w ch*ja jeśli chodzi o czas dostawy. Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że czas dostawy był określony jako 30 minut, a następnie przeciągał się do godziny. Jest na tych kur*iów jakiś bat?
  • 13
@noitakto: podczas gdy składasz zamówienie w apce ubera i potwierdzając następnie Uber wysyła zapytanie ile zajmie przygotowanie posiłku ( za ile czasu do knajpy ma dotrzeć kierowca). Maja na to określony czas max 1h. I tutaj już wszystko jest zależne od widzi mi się gastro bandy :)
@tomkur: no to jest zupełnie inna sprawa. Żerowanie na tym, że taki bidok nie znajdzie innej pracy niż w fastfoodzie to #!$%@? takie, jak być kapo w obozie. #!$%@?ć jebiących.
@noitakto: u mnie lepiej bo przez pyszne pl ustawiają sobie np. 40 minut dostawy po 40 minutach potwierdzają ze dostarczyli i dostarczają po półtorej godzinie, nikt tego nie weryfikuje.
@noitakto: w sumie aż się dziwie, ze kucharze itp nie założyli jeszcze związków zawodowych bo prócz tych kucharzy w lux restauracjach zwykle pracują na czarno bądź robią na gowno umowach. Do tego nie mogą spokojnie zjeść posiłku czy wyskoczyć na przerwę