Wpis z mikrobloga

Hej, Michau @m__b
Powiedz ty mnie, ile dostajesz z PFRON na @Moderacja ? Bo nie wierzę, żeby ktoś w pełni sprawny umysłowo dawał bana za jedno, powtórzę JEDNO (jakby niektórzy moderatorzy nie ogarniali - jeden to "liczba naturalna następująca po 0 i poprzedzająca 2" w zapisie arabskim zapisywana jako 1, rzymskim I, a alfabecie Morse'a — — — —) znalezisko z piosenką o kombajnie z powodem spam i flood.
Jedno znalezisko - spam i flood. A odwołanie oczywiście odrzucone. Poezja. xD
Wiele czytałem o wybiórczym podejściu moderacji do zgłoszeń, trochę zlewałem, chociaż też to zauważałem, ale teraz przelaliście czarę goryczy.
Jak Leszke odwalał spam inwentaryzacją szajsu, który dostał od jakiegoś Simby z Rwandy, który zalega mu w piwnicy, to zgłoszenia były odrzucane z powodem "to były prezydent, jemu wolno więcej". Jak debile od patostreamów Spierdogicala zaśmiecają swoimi gównokomentarzami "hehe Urzendnicza" wpisy na tagu Toruń, to odrzucacie, bo przecie to wszak nie przeszkadza i nie uderza w regulamin. No i ogólnie, to możecie wrzucić sobie na czarną, która ma ograniczoną pojemność, ale to w sumie nie nasz problem.
Portal codziennie jest zalewany polityczną propagandą, fake newsami z obu stron politycznych, wyzwiskami we wszystkie strony (które też w sumie są cholernie wybiorczo rozpatrywane xD), gównianymi komentarzami i contentem, których nie powstydziłby się jasiu_smietana za swoich najlepszych czasów na Onecie.
A wam przeszkadza śmieszkowa piosenka Rudiego Schubertha. xD
Weźcie się ogarnijcie, bo od dłuższego czasu uklepuje się tu poletko gówna, w którym powoli nie idzie wytrzymać.

#moderacjacontent #rudischubertboners
Onde - Hej, Michau @m_b
Powiedz ty mnie, ile dostajesz z PFRON na @Moderacja ? Bo ni...

źródło: comment_3NOyWBOQydKt15ASZMuk5BBhEMWCzybs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz