Wpis z mikrobloga

Jak ja będę miał miejsce w swojej regularnej grupie to dam znać ale to pewnie nie szybciej niż w październiku
  • Odpowiedz
@j1mmy: Ok, dzięki za info. Sam tam kiedyś grałem w rpg jak się przenieśliśmy z Hipisówki po godzinach i chłopaki mówili że jest to w planach bo powoli sama Hipisówka przestaje mieścić ludzi a potem na patronicie Thorna pojawiło się info że grają i spis erpegów więc myslałem że ruszyło.
  • Odpowiedz
@jast: w Thornie robilismy jeszcze eventy kiedyś nazywało się to twoja stara gra w RPG ale to było lata temu, docelowo jak siedziba była wybierana to jedno z pomieszczeń miało być typowo sesyjne. Natomiast proza życia jest taka że rpgowców zostało stosunkowo mało tam. Tak po prostu
  • Odpowiedz
@j1mmy: No trochę popularność erpegów rośnie więc może się to zmieni, bo naprawdę powoli się ludzie przestają w Hipisówce mieścić. Ale sidziba Thornu i tak się chyba zmieni jak słyszałem?
  • Odpowiedz
@jast: Tego nie wiem. Obecna miała być wypowiedziana z końcem listopada nie wysżło im , jak dalej z tematem nie wiem. Tam finansowo bardzo mocno nie styka. Co do Hipisówki siedziba nie pomiesci ich więcej a rozbijać imprezy na dwa lokale nie ma sensu
  • Odpowiedz