Wpis z mikrobloga

W przypadku zwarcia w instalacji elektronika mogła paść całkiem i nie dało się otworzyć.


@houk: generalnie to nie tak powinno działać. Brak prądu z automatu powinien odryglować zamek elektryczny.
  • Odpowiedz
@Croudflup: Zastanawiam się, co właściwie tam się stało. Jeśli nie był to wybuch/zapłon ulatniającego się gazu, to chyba taki normalny pożar pomieszczenia rozwija się STOSUNKOWO wolno. Stosunkowo, bo wiadomo, że nadal to nie są jakieś godziny, a raczej minuty, no ale chyba nie jest tak, że nagle całe pomieszczenie staje w ogniu. Jest jakiś (niewielki, bo niewielki) czas na zorientowanie się, że coś tu mocno nie gra. Owszem, to dość nowy
  • Odpowiedz
@DoIores: summa summarum te > muszą być oznaczone i najczęściej mówi o tym regulamin a nawet jest wstępne szkoleni

@mika077: wiem wiem bo byłem w dwóch i takie oznaczenia i szkolenie były ALE w praktyce mimo to widzieliśmy w pokoju zniszczone takowe elementy- ktoś np. wybił deski które oddzielaly ten escape room od takiego skladzika i widzieliśmy co jest w środku pomimo że deski były na czerwono pomalowane
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: przed chwila czytałam ze najprawdopodobniej dziewczyny musiały wykonać jakieś zadanie z użyciem ognia wiec jeżeli poszła jakaś iskra a tam były butle z gazem to wiadomo jak to się musiało skończyć..
  • Odpowiedz
@houk w przypadku zwarcia to takie wyjście awaryjne powinno się samo otworzyć, tym bardziej jeżeli to byłby duży czerwony przycisk. Szkoda że zawsze musi dojść do jakiejś tragedii żeby ktoś pomyslal bo gdybym ja teraz miał taki biznesik to pierwsze co bym zrobił to wyjście awaryjne
  • Odpowiedz
@Szybki_Joe: Usunąłem posta, bo pomyślałem, że nie ma co cię kopać jeszcze. Stało się, winni są właściciele tego biznesu i tyle. Po prostu następnym razem nie ignoruj takich myśli, tylko dmuchaj na zimne.
  • Odpowiedz
@Bartas1992PL dawno nic mnie tak nie ruszyło, strasznie smutne, idąc do takiego miejsca zawsze liczysz na to że organizator jest profesjonalistą i możesz czuć się bezpiecznie, nie potrafię zrozumieć jak można było w takiej sytuacji pozostawić ludzi zamkniętych
  • Odpowiedz