Wpis z mikrobloga

Powtórzę poprzedni wpis bo dalej szukamy wykonawcy:

W ramach #czadowyfilm, czyli akcji społecznej przeciw tlenkowi węgla zrodzonej na wykopie, chcę wypuścić 3 filmy - 1 właściwy, 1 mini dokument i 1 animację. 1 jest gotowy, 1 się kończy a animacja musi się zacząć.

Szukam więc kogoś kto zrealizowałby pro bono animację informującą jak się zabezpieczyć przed czadem i jak udzielić pierwszej pomocy. Animacja będzie na yt oraz stronie www, mamy zainteresowanie mediów i wsparcie #wykop.

Oczywiście projektu nie spieniężam i sam włożyłem już w niego dość sporo pieniędzy i mnóstwo, mnóstwo czasu, jednak domykam go już.

Styl prosty, przejrzysty, coś w ten deseń, chociaż jestem oczywiście otwarty na sugestie:
https://www.youtube.com/watch?v=VwX9utvV7LI

Gdyby ktoś był zainteresowany współpraca zapraszam na PW.
Oczywiście informacja o autorach podane będą na stronie www w zakładce Partnerzy.

#grafika #animacja
  • 4
@wilk132: tak samo jak dwóch filmów, a drugi właśnie kończę. Podobnie rzecz ma się ze stworzeniem strony www, a ta też jest na ukończeniu. Zapłaciłem tylko za część ekipy przy pierwszym filmie (chyba dźwięk i oświetlacz), cała reszta odbyła się dzięki życzliwym ludziom.

Swoją drogą mam już zainteresowanych, najpewniej w przyszłym tygodniu ruszą prace. W najgorszym wypadku, gdyby zaczęły pojawiać się komplikacje czy odległe terminy to zrealizuję to w formie filmu,