Wpis z mikrobloga

@kazzr to jest co innego. Zupełnie innego. Chciałem porozmawiać z kimś kto się na tym zna i mi objaśni kilka rzeczy, a ty pytasz gdzie jest wejście do siłowni. Z dupy porównanie. Dawaj dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kazzr: otwarta. Jest: zajebiście. Przede wszystkim i to dla mnie ma największe znaczenie, bo dławię się nadgodzinami, czynna 24/7/365. I to już dyskwalifikuje każdą inną siłkę w Olsztynie. Cena karnetu - kupiłem w przedsprzedaży i dopóki nie zerwę umowy mam open za 49 zł. Wielkość: olbrzymia powierzchnia z olbrzymią ilością sprzętu. Strefa cardio, strefy maszyn, z 5 racków do przysiadów/ohp z podestami do martwych, rurki wszelakie dla kalisteników, kettle, lina, koła
@kazzr: byłem wczoraj po 22:00 i powiem tak - jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Powierzchnia jest ogromna, do tej pory chodziłem do Sylwetki i Dinamika (i kiedyś do Kazika, ale on jest poza konkurencją ;) a ta siłownia jest ze 3-4 razy większa od tych dwóch. Sprzętu jest pełno, zarówno do cardio jak hantli i ławeczek. Za taką cenę nie ma nic lepszego w Olsztynie.