Wpis z mikrobloga

Opłaca się bardziej kupić czołg premium (do 140 zł) czy może lepiej skrzynki noworoczne?. Z Premek mam tylko super pershinga i problemy z kredytami
#wot
  • 12
@puexam: tak przypuszczam, ja sam kupilem kilka skrzynek i nie polecialo nic. Niektorzy mowia ze z tej jednej bonusowej im poleciala 8mka (nie wiem czy wierzyc, ale tak mowia).
Ale z tego co widze po tych komentarzach, statystycznie leci malo.
Moze ludzie ktorym sie poszczescilo sa bardziej skorzy zeby sie pochwalic, stad czasem mozna odniesc wrazenie, ze na skrzynkach mozna cos ugrac.
@Azarog: To jest tak, jak wydasz ileś tam, to dostaniesz gwarantowane złoto, za które możesz kupić jakąś premkę. Ponadto możesz dostać premki nawet 5 tieru, i jak trafisz je ponownie dostajesz rekompensatę w goldzie, Ja skończyłem z goldem na 2 premki z drzewka 8 tierowe, a wydałem mniej.
Przedwczoraj dostalem is3a, wczesniej jeszcze defendera, wszystkie skiny na X tiery plus kv220, tourana i m4 improved. Za 33 skrzynki. Wiec naprawde roznie wypadaja te czolgi. Ale zamiast zlota czy czolgu na peqno lepiej te skrzynki kupic. Zapomnialem ze jeszcze 10k zlota dostalem.