Wpis z mikrobloga

@Poches: wbrew pozorom, stanie kilka godzin to wcale nie jest praca bez obciążenia :P
I jak będziesz podpisywał umowę, to zwróć uwagę na jakieś "dopełnienie" czy inne gówno tego typu. Oni tak nazywają dodatkowe godziny w grafiku (nie nadgodziny). Czyli jeśli masz umowę na 1/2 etatu to oni mogą Ci wtedy dodać, w przypadku braku ludzi do pracy, godziny tak, że masz niemal 3/4 etatu.
@Poches: Zależy na jaki zespół trafisz, ale ja dobrze wspominałam maka. Dużo śmiechu, siedzenie na rampie na fajeczce, wychodzenie na piwko po pracy. Poza tym niepełnoletni nie mogą robić dużo rzeczy w mcdonaldzie np. pracować w kuchni, wchodzić do chłodni i mroźni, wynosić śmieci. De facto jedyne co będziesz robił (a to jest najgorsza część) to stanie na kasie, przyjmowanie i wydawanie zamówień.
@Czaajnik: ma rację z nadgodzinami przy niepełnym etacie, ale są one płatne @Poches: pracowałem na nocce przy sprzątaniu, tu jest najfajniej jeśli masz fajnych współpracowników. Ogólnie tempo w maku jest duże. Masz cały czas cos robić. Jak zrobiłem wszystkie obowiązki to lazilem po budynku szukając co doczyścić xD nie ma nic nie robienia, bo u mnie były kamery. Pewnie we wszystkich są. Jak lubisz ciągle coś robić (ja tak, bo