Wpis z mikrobloga

@rzuberbozy:

- przemocą już nie będzie jednorazowe pobicie


A wiadomo po jakim czasie się kasuje? Czy to jest tylko raz na całe życie?
Fajnie by było jakby co roku był nowy limit.
  • Odpowiedz
  • 110
@weglowy xd jak dla Ciebie przemoc jest normalna i łatwa do usprawiedliwienia (hehe no przecież nie sprzeda liścia bez powodu, tak?) to daleko Ci do normalnego toku myślenia :)
  • Odpowiedz
@karoozela chodzi o akcje typu ze żona/narzeczona leci z pięściami i pazorami na ciebie a ty jej liścia na otrzezwienie. Jak kobieta atakuje jak mezczyzna niech sie liczy z tym ze moze być potraktowana jak mężczyzna.
  • Odpowiedz
@weglowy rozumiem, że chodzi Ci w takim razie o samoobronę czyli to co jest konieczne do powstrzymania kogoś :p ogólnie ciężko mi się ustosunkować bo to już w ogóle patola na chacie jak dwoje dorosłych ludzi i do tego w związku używa wobec siebie siły, ale jeśli bym miała coś powiedzieć już to po prostu warto sobie definicje przemocy domowej/w rodzinie przeczytać no i nie są to jakieś specjalne przywileje tylko prawo
  • Odpowiedz
Powiem tak. W 90% jak się zakłada niebieską kartę i przemocowca zatrzymuje, podaje się pomocną dłoń ofierze, tłumaczy się, że trzeba go odizolować, udziela się informacji prawnej co dalej, ofiary podczas np. przesłuchania wycofują się z tego: bo to był jeden raz, bo on był pijany, bo on się zmienił itp. Mało tego, często zeznają, że to policjant wymusił założenie NK i zatrzymanie sprawcy przemocy, czasem stają murem za swoim oprawcą i
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ale szambo wybiło, wykop to #!$%@? gowno. Raz bronią pedofili, raz popierają przemoc domowa i porównują ja do obrony koniecznej. #!$%@? stad.
  • Odpowiedz