Wpis z mikrobloga

#hydraulika Murki, na wstępie zaznaczę że jestem strasznym laikiem, powiedzcie mi, zepsuła mi się ta część co na zdjęciu. Nie puszcza wody na wąż, mogę ją jakoś naprawić. Czy do wymiany całą bateria?
  • 10
@Travva i ten dzyndzel się nie urwał, odkręciłem go żeby zobaczyć co jest pod nim, ten zawór po prostu przestał chodzić i chyalem ten sam zaworów najlepiej wymienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Travva: to w tym co urwałeś powinna być nakrętka w środku jak nie ma to urwałeś. Możesz to albo wkleić tylko tak żeby nakrętka skleiła się z tym prętem wystającym lub pociągnąć to kombinerkami i też będzie działać tak czy kwak kup nową baterie w ciastoramie są za 40 PLN
ę że jestem strasznym laikiem, powiedzcie mi, zepsuła mi się ta część co na zdjęciu. Nie puszcza wody na wąż, mogę ją jakoś naprawić. Czy do wymiany całą bateria?


@Travva: Przełącznik natrysku. Wykręcasz go od dołu dużym imbusem. Każda bateria ma inny więc musisz znać model i producenta baterii żeby kupić odpowiedni. Jak wykręcisz to wstaw zdjęcie to może uda mi się podpowiedzieć co to za model.