Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #seks. Moja różowa zrobiła się strasznie zamknięta. Seks uprawiamy znośnie z obopólnej inicjatywy - czasem 1x w tyg czasem 3x ale problemem nie jest ilość a jakość. Ten seks oddaje to jaki charakter ma moja różowa - jest spięty. Nie to co kilka lat temu, gdy byliśmy szaleni i bzykaliśmy się po krzakach.

Jest tak... Nuuuuudno. Całowanki i macanki a potem seks - klasycznie, na jeźdźca, na krześle i tyle. Często jakieś krxywe miny w trakcie a bo za sucho a bo za słabo nawilżyłeś a bo źle gumkę założyłeś. W zasadzie trochę mnie wykastrowała z męskosci. Jakieś akcje typu jej uległość kończą się aferą. Pociągnę za włosy, dam klapsa w pupę, zerwe majtki nie do końca delikatnym ruchem to już brak jej zgody.

Zauważyłem że libido mi poleciało w dół. Każda próba rozmowy to "nie bedę gadała o tych bzdurach". Jak jej mówię swoje fantazje to "skończ #!$%@?ć te zboczeństwa - fu". Chciałem zrobić 6-9. Kiedyś dawało nam to mnóstwo frajdy a teraz? Seks francuski jest "obrzydliwy". Okres kiedyś to był "tydzień lodzika" a teraz? Nie ma nic w jedną stronę.

Nie wiem jak to naprawić. Ani siła ani prośba nie działa. Wymyśliłem sobie push-pull by ją odepchnąć i może zatęskni. Jako pull stosuję komplementy i drobne gesty z mojej strony przekazujące ruch na jej stronę ale widzę, że to nie działa. Po mojej dawnej seksownej kusicielce, która potrafiła mnie rozgrzać do czerwoności samym spojrzeniem i ruchem bioder została seksowna szara myszka w golfie i z zaspawanym kręgosłupem.

Bolca na boku nie ma na 100% a dzieci też nie mamy, co podobno powoduje spadek libido u kobiet. Po prostu szara codzienność i doświadczenie ale choć staż spory to nie musimy czynić seksu nudnym i miałkim.

Jakieś rady inne niż rozstanie/kochanka/seks lala?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakieś akcje typu jej uległość kończą się aferą. Pociągnę za włosy, dam klapsa w pupę, zerwe majtki nie do końca delikatnym ruchem to już brak jej zgody.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie będzie jej się coś podobało to nie przestawaj, bądź ostry, nie ograniczaj się. Zawsze się trochę gwałci.
Podziękujesz mi później