Wpis z mikrobloga

@linux_to_syf: najgorsze ,że część z tych retro naprawdę jest jebnięta w dekiel i za głupi komentarz , nie mówię o obrażaniu, mogą każdemu sprawę w sądzie wywinąć bo jak to amigowiec powiedział "ranisz moją twórczość artystyczną" i zaciekle moich danych szukał xd , dzięki bogu czy tam komu się nie dowiedział hahahah
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: znowu w prokuratorze by sie #!$%@?/pękali ze śmiech że magister komuś sprawe zakłada o byle pierdołe, z Lepą #!$%@?ł inbe i co? Nic. Umorzyli, bo #!$%@? za chwasta nie będą nikogo zamykać. No i pewnie sprawdzili że on nie jest normalny, ma papiery inwalidy i szkoda czasu i pieniędzy na takie dziecinne zabawy z jutuba xD
  • Odpowiedz
@linux_to_syf: ze on nie jest normalny to chyba widzi co większość co ogląda kanał , mnie to przeraża , że taka osoba ma prawo jazdy , dam sobie rękę #!$%@?ć, że nie przeszedł by psychotestów .Wiesz idealny widz dla tych kuców/magistrów/smalców to widz który wywala po kilka set złotych w donejtach , wysyła paczki (często z częścią swojej kolekcji) , która go kosztowała sporo kasy , liże dupę co lajw
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: daj spokój. to chyba najgorsze typy na polskim yt, z małymi wyjątkami to straszny smród. magister zbierający dotacje, potajemnie (link pod filmem) z paypala, tipa nie odpalił bo pewnie sra że ludzie będą bluzgać na lajwie. miało isc na retro sprzęty, poszło na jakiś złom na czterech kółkach xD btw. ciekawe czy on sobie zdaje sprawe że to się rozlicza w urzedzie skarbowym? pewnie nie. jakiś nieprzychylny widz mógłby
  • Odpowiedz
@linux_to_syf: dopisze ci tak , teraz prawie kazdy z każdym miał/ ma dramę chodzi wyłącznie o widzów/wyświetlenia/paczki/donejty większość z nich ze sobą nie rozmawia, kiedyś byłem na wielu tych pedalskich grupkach retro na fb , (wstydze się tego :D żeby nie było) , i tam każdy #!$%@?ł dupę każdemu , czasem dochodziło do takich scen , że gość cisnął drugiemu na grupie , a w ten sam dzień od tego
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: jak za arhonem nie przepadam, ale to zupełnie inny level. dużo wyższy. natomiast ten plankton to rzeczywiscie drama za dramą, samo napędzanie się xD i te paczki paczki paczki xD straszny smród. teraz pewnie "szpiedzy" magistra juz robią screeny i wysyłają swojemy panowi xD wszystkich #!$%@? do izolatki razem z nim bym pozamykał xD banda debili. wejdziesz na jego czat na lajwie to zaraz wychodzisz wysmarowany lubrykantem bo tak
  • Odpowiedz
@linux_to_syf: @SanczoPansa89: dla mnie to jest wstyd, ze w wiekszosci nasza czesc neta (glownie grupy na FB) zajmuje zwykle szambo.

Co do retro to po prostu obserwujemy walke ,,znanych" zuli (czesto majacych i we lbie nasrane) o te 5 zl. Wiekszosc z nich to jest ponizej 20 tys subow.

Jakos inni potrafia zrobic jakis coop czy to male rodzime kanaly (ale ich znalezc w zalewie spamu to mordega),
  • Odpowiedz