Wpis z mikrobloga

Dla mnie każdy z #przegryw jest inny, każdy jest '' indywidualnością'' nie ma Chadów, przegrywów czy normików. Każdego tutaj traktuje na równi ze sobą. Jak do mnie napiszesz na prywatny, to zawsze ci odpisze i pomoge. Mam swoje problemy to wiem jak to jest, a to że czasami pisze dość satyryczne posty nie oznacza że jestem Chadem, normikiem, przegrywem, ja jestem zwykłym gościem ze swoimi problemami, troskami, marzeniami. @Xreak: @piotr-roladynski: @diesel_musi_dymic: @AgresywnyStulejarz: Wiem że chcecie żebym nie udzielał się pod #przegryw no i ja wam powiem że ja nawet już wcześniej zamierzałem usunąć konto, także będziecie mieć ze mną spokój, oj chyba jakaś przysługa, ale ja was pytam. Czemu nikt na prywatnym poprostu się nie zapytał jak to u mnie wszystko wygląda? Każdemu bym napisał, ale wy wolicie obrażać mnie i grozić, no jestem zaskoczony, bo nie ukrywam że nie za bardzo kojarze wasze nicki, może mniej piszecie lub w innym miejscu ( np. discord ) tak więc jestem zaskoczony
nie wiem czemu ja taki jestem, ale nawet teraz gdyby ktoś z waszej paczki do mnie napisał z jakimś problemem, pytaniem, pomocą, albo poprostu pośmiać się czy popisać poważnie to zapomniałbym o tym, i z każdym pisał osobnie
Ja nie biore was jako pewnej stygmatyzowanej grupy, ale dla mnie każdy jest innym człowiekiem
Owszem może po skrytkowaniu #klaudiusz lub po tych ( sarkastycznych ) postach o wzroście, albo tym sarkastycznym opisie picia alkoholu w mieście, pomyśleliście że ja was obrażam? nie obrażam tutaj nikogo
Dla mnie nie ma tutaj żadnych przegrywów, każdy jest tutaj dla mnie równym człowiekiem
  • 11
  • Odpowiedz