Wpis z mikrobloga

Słaby ten #bandersnatch i bardzo mocno odstaje od tego, czego można się spodziewać po Black Mirror. Miałam wrażenie, że to jest po prostu koleją autopromocja Netflixa, zachęta dla gimbazy, która jest na tyle rozleniwiona grami, że nie umie się skupić na oglądaniu filmu i chce mieć „wpływ” na fabułę. A wpływ ten jest bardzo ograniczony i de facto kilka razy wracałam do początku, żeby wybrać ścieżkę, która jest wg twórców najbardziej odpowiednia. No i wynudziłam się. #netflix #blackmirror
  • 14
@jepanseque: fanboj czego? XD po prostu #!$%@? mnie jak ktoś sprowadza gry rpg, interaktywną rozrywkę i w ogóle rozwój techniczny kinematografii oraz rozrywki w ogóle do "zachęty dla gimbazy która ma adhd" dlatego że jest leniwym januszkiem, jesteś jedną z tych osób co po kinowym seansie braci Lumiere wyszliby z kina i psioczyli i tupali ze złości bo po co komu kino skoro jest teatr i to każdemu wystarcza. Gardzę taką
@ActiveekHere: Ale... przecież w tym filmie nie ma żadnych wyborów, a może to ja jakiś tępy jestem?
Za każdym razem jak podejmowałem decyzję nie zgodną z fabułą - bam wracamy i zaznaczaj inaczej.
Niby ma to większy przekaz, bo stwarza iluzję wyborów, a w rzeczywistości ktoś inny decyduje...
Iluzji domyśliłem się przy pierwszym poważnym wyborze do którego mnie cofnęło, czyli ich ukryty przekaz był podany jak na tacy - nie jestem
@azurro: zauważyłem ze w wiekszosci przypadków kiedy musiałeś się cofnąć to dlatego ze coś #!$%@? i kończyła się fabuła w jakiś sposób ze na przykład idziesz do więzienia za zabicie ojca -> powrót, coś jak quick save w grze, a tych powrotów jest tyle żebyś mógł za pierwszym razem odkryć wszystkie zakończenia zamiast oglądać od nowa 10 razy, chociaż wiadomo ze jeszcze cały system jest kulawy i na prawdziwie zależne od
@ActiveekHere: Ja sądziłem, że będzie to coś raczej w stylu - #!$%@? fabułę - koniec filmu, siedzisz w pierdlu. Różne zakończenia, itd, wielowątkowość.
A tu możesz wybrać jakich płatków reklamę zobaczysz.
Kojarzysz scenę gdzie on wydaje gre taką jak chciał wydawca i w tym programie tv mówią, że jest słaba, bo mało dopracowana i twórcy poszli po najmniejszej linii oporu robiąc skok na kase?
To jest właśnie opis tego filmu, brak
@azurro co ty #!$%@?, przecież jeśli #!$%@? fabułę to jest koniec filmu możesz odpalić sobie napisy końcowe, ale twórcy zostawili furtkę dla ludzi, którzy chcieliby zobaczyć jak inna decyzja mógłby wpłynąć na dalsze losy. Ja tam porpsuję te próbę bm i jestem otwarty na większą liczbę tego typu filmów.