Wpis z mikrobloga

Mirki, posiadam Roidmi 3s I od jakiegoś czasu mam problem z szumami. Ustawiam polecane częstotliwości. Jest ten charakterystyczny dzwiek połączenia z transmiterem i mam zupełna ciszę na fali, po czym po włączeniu muzyki zaczyna delikatnie szumiec. Co ciekawe jak tylko zblize ręką do transmitera szumy ustępują. Czy ktoś też miał podobnie i znalazł jakiś sposób na to? Próbowałem kłasc na niego różne materiały, ale tylko na ręke reaguje tak że szumy ustępują.
#roidmi #xiaomi
  • 9
@theacm30: ja chce się podpiąć jak moge? Baba jestem, nie znam sie :(
Problem: nie moge korzystać z tego jako zestaw głośnomówiący bo nie łapie mojego głosu, a na telefonie nie mam jak zmienić mikrofonu z roidmi na iPhone :/ ktoś coś poradzi? Za każdym razem jak ktoś dzwoni to muszę odpisać roidmi by nie łapało mi go bluetooth i by ktoś mógł mnie słyszeć ://// Help Help
:/ bo czytalem, ze ople maja minimalnie luzniejsze gniazda zapalniczek, sam jezdze astrą, i to by mi pasowalo do ukladanki... ale jednak nie. Probowales przepinac do innego gniazda/ samochodu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtekgumis: @theacm30:

U mnie szumi przez żarówki ledowe.

Połowicznie rozwiązuje ten problem wtykając w jedno gniazdo USB kabel ładowarki, który ma magnetyczną końcówkę, którą z kolei kładę na transmiterze.

Jak nie zapomnę to cyknę dziś fotkę ;)