Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Dzisiaj właśnie stuknie mi 5 lat na Wykopie z tej okazji robię #rozdajo wylosuje osobę spośród plusujacych której zamówię jakieś żarcie na pyszne/pizzaportal czy innym portalu z żarciem tak hmm do 25-30zl niech stracę. Plusowanie do dzisiaj do 18:00 o tej chyba konto założyłem xD

Czy żałuję tych 5 lat? Nie. Aczkolwiek w tym roku chyba najmniej się udzielałem biorąc pod uwagę moja aktywność z poprzednich lat.

Dzięki wykopowi poznałem dużo wspaniałych ludzi, z którymi mam nie tylko kontakt wirtualny, ale także i realny (czy jakkolwiek to napisać) Duzo osób poznałem na różnego rodzaju wykopiwach jak i wykoparty. Nie będę nikogo wymieniał z nicku, żeby ktoś nie poczuł się pominięty jakbym o kimś zapomniał :p

Sporo też wykop pomógł mi z moją nieśmiałościa, fakt nadal jestem dość nieśmiały i jak kogoś jakoś lepiej nie poznam to ciężko mi się otworzyć przed taka osobą, ale to chyba normalne. W tym roku byłem u dwóch psychologów i każdy mi się dziwił, że uważam siebie za osobę nieśmiała xD no, ale tak się czuję i pewnie w 2019 przejdę się do jakiegoś innego, bo sporo osób mi poleciło kilka nazwisk.

2018 był dziwnym rokiem, z jednej strony ustabilizowalem się z finansowo, znalazłem spoko pracę (aczkolwiek powoli szukam nowej, ale teraz nie odejdę z niej nie mając drugiej) z drugiej dowiedziałem się, że mój ojciec ma raka (skończył już chemię i zaczął naświetlania zobaczymy jak to bedzie) Również na jednej grupie fejsbukowej znalazłem typa który od 15lat jest związany z kulturystyka i nie odpłatnie pomaga mi na siłowni (tyle, że chodzimy w tygodniu na 4:00 xD) Wiec w końcu nie chodzę na siłownie dla samego chodzenia :p

W 2019 chciałbym się w końcu ogarnąć xD Wiem nowy rok nowy ja w 2018 chyba też miałem taki plan xD ale może w tym się uda. Chciałbym zacząć naukę nowego języka obcego, może znowu zacznę chodzić na jakieś zajęcia z native speakerem by poprawić swój angielski. Może w końcu uda się wyjść z przegrywu. Pożyjemy zobaczymy

#wykop #oswiadczenie #nowyroknowyja
polik95 - Dzisiaj właśnie stuknie mi 5 lat na Wykopie z tej okazji robię #rozdajo wyl...

źródło: comment_85fqYpwmRrG8Jq7bRM4jK6OSiYEohKCc.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@polik95: jak wygram to poproszę o wpłatę tej kwoty na organizacje charytatywna:

Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca

Konto bankowe: PEKAO S.A. II O/Gdynia 75 1240 3510 1111 0000 4318 2794.

Wołaj z potwierdzeniem:D
  • Odpowiedz