Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Każdy może wrzucać co chce i każdy może napisać co chce


@iRickGrimes: Nie chodzi o to co można, tylko o to żeby nie utrudniać innym życia. Ja ci mogę pod każdą twoją wypowiedzią pisać że jesteś ułomnym kretynem, ale tego nie robię, bo po #!$%@? wielki mam to robić.
Jak otwieram fotkę i dziewczyna mi się nie podoba, to po prostu zamykam kartę w #!$%@?. Nie rozpisuję się jak to bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idiot: no pewnie mają lustro i wiedza o nadwadzr, ale w takim razie po #!$%@? one wrzucają swoje zdjęcia na portal że śmiesznymi obrazkami? Co myślą, że każdy lubi ulana świnie?
@iRickGrimes: Nie każdy lubi ulaną świnię, ale są tacy co lubią. Niech oni sobie komentują i zachwycają się innymi fotkami ulanych świń. Serio - nie ma potrzeby im pisać że są ulanymi świniami. Nie ma też potrzeby pisania że tobie się ulana świnia nie podoba. Powaga - wszyscy mają na to #!$%@?. Zamykasz kartę i koniec tematu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idiot: to tak nie działa, bo grube lachony często szukają atencji i uważają się za niewiadomo jak piękne. Na tinderze jak tylko słyszę pytanie o wzrost od razu pytam o wagę i jak jest gruba to napisze, że kobiet nie pyta się o wagę. Te grube nigdy nie są mile, ale chociaż ja mogę mieć beke, bo lubię kogoś #!$%@?.
@iRickGrimes: No super, tylko na wypoku nawet fajna dziewczyna jest gnojona jak szmata. Nie musi być ulaną świnią.

Człowieku, rób se co chcesz, pisz se co chcesz. Po prostu miej świadomość, że przeszkadzasz innym i generalnie mają cię za przygłupa - pomijając tobie podobnych. Nie prowadzisz świętej krucjaty przeciwko upasionym lochom. Jak kogoś kręci gruba baba, to twoje jojdanie niczego nie zmieni. Tylko marnujesz klawiaturę i Internet.