Wpis z mikrobloga

mirki z #pcmasterrace i w sumie #csgo. kupiliśmy dwa komputery o identycznej konfiguracji, na jednym stabilne 100 fps na drugim cyrk na kółkach. przez 2 minuty stabilne 100 fps, później zakres 1-70 i tak w kółko. ustawienia identyczne, jedyna różnica to monitory ale to raczej nie powinno rzutować na całość. dzięki za konstruktywne wpisy
  • 13
  • Odpowiedz
@EstebaN1: Czyli przyczyna leży gdzie indziej. Jeśli problem występuje w innych grach to nie mam pojęcia a jeśli tylko w cs to pokombinował bym z configiem i domyślnymi ustawieniami.
  • Odpowiedz
@EstebaN1: Hmmm nie tak dawno miałem dziwną jazdę z M&B:Warband. Znajomy wpadł z kartą co bym mu sprawdził czy działa bo PC mu spadł z biurka i PC zamilkł. Sprawdziłem GPU działało i z powrotem wsadziłem swoją kartę. Wtedy M&B zaczął przycinać nawet na mapie strategicznej (sprawdziłem Painkillera(śmigał)reset, reinstalka sterów no i nic) otworzyłem obudowę, wymontowałem i wmontowałem kartę na nowo i już M&B śmigał normalnie. Nie wiem co ją wtedy
  • Odpowiedz
@Caishen: wszystko poustawiane na wydajność itp, stery też jak należy. Podkreślam, są dwie identyczne maszyny, skonfigurowane w identyczny sposób. z jedną musi być coś nie tak. przypuszczam, że płyta główna
  • Odpowiedz