Wpis z mikrobloga

laska pokazała cycki, afera na portalu stulejarzy od prawie 24h xDD stalkowanie, wysmiewanie, obrażanie, niszczenie życia prywatnego bo dupeczka pokazała dwa gruczoły mleczne. Was trzeba leczyć, wam sie od tego stulejarstwa w głowach pomieszało xD #wgw #oswiadczenie
  • 26
  • Odpowiedz
@izkYT: @Agenda: latały pod tagiem fotki jeszcze ze 3h temu ja nie mam, normalna laska fajne cycki, zrobiła pare zdjęć o i tyle, podniecenie jakby cycków nie widzieli. Obraza ich stulejarskich dusz, bo oni jak myślą o kobiecie to tylko dziewica wchodzi w grę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@leftfinger: Hipokryzja lvl hard ale skoro kogoś serio tak oburza czyjeś nagie ciało (w sumie absurd bo oburzają się stuleje) to może jak już ktoś wcześniej zauważył takie tagi jak #wgw powinny być domyślnie zablokowane jak te o polityce. Wtedy przynajmniej mizogini nie mieliby argumentów xD
  • Odpowiedz
jak dla mnie to laski co sie rozbieraja do fotek zeby w neta wrzucic to sa tyle samo warte co ci cali stulejarze


@HAL10K: tylko laski co sie rozbieraja nie pisza do zon/dziewczyn plusujacych ze "oooopani on tu cycki oglada"
Taka drobna różnica

A tak to oceniac moralnie kazdy sobie może. Nie podobaja sie piersi to blokowac wgw a nie robic chlew
  • Odpowiedz
@HAL10K: z tą różnicą że laski wrzucajace do neta cycki nie stalkują nikogo, żeby go obśmiać lub upokorzyć. Dla mnie to jednak duże rozróżnienie, dlatego stuleje zawsze będą dla mnie poniżej poziomu gówna
  • Odpowiedz