Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pierdzioch1231: one nie są az tak drogie jak sie złapie dobra okazje. Wczoraj największy sloik kupilam na przecenie sezonowej za 75zl. W kazdym miesiacu sa jakies przecenione zapachy no i online można taniej dostać. Generalnie ja jestem bardzo zadowolona bo o ile sa rzeczywiście drogie jak na swieczke to pachna bardzo intensywnie, zapach sie dlugo utrzymuje i roznosi po calym domu, zapach jest taki prawdziwy i naturalny, nie masz wrazenia ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@caribbean: co masz na myśli mówiąc dozownik :p mówisz o tych małych woskach ktore się topia pod podgrzewaczem? Ja mam tylko swieczki w sloikach różnych rozmiarow. Podpalam sama normalnie zapalarka. Wydaje mi sie ze oszczędzam czas palenia na tym, ze pomagam jej sie szybciej rozpalic do brzegow zeby nie tunelowala. I tym sposobem moge palic do pełnego rozpalenia 90 min zamiast 5h przy duzym rozmiarze. Owijam sloik od góry folia swiecaca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: wyobrażam to sobie ale pokażesz jeszcze od góry? Muszę podrzucić pomysł różowej bo kilka świeczek źle się nam spaliło. Rozumiem że jak już się rozpali to zdejmujemy sreberko? A ten zapach summer scoop jak sprawdziłem na necie jest do kupienia
@Shyvana: Przecież świece yankee mają najsłabszą moc ze wszystkich marek premium. Mam jedną świeczkę z Auchana za 3 zł, która ma lepszą moc niż większość yankee.
Jedyne ich zalety to wydajność, strona wizualna i wybor zapachow (obecnie coraz bardziej na minus, bo wycofuja większość ciekawych zapachów). Goose, kringle, country, village, milkhouse- wszystkie są mocniejsze niż yankee, polecam je sprawdzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@esquina: nie mam zdjecia od gory, po prostu taka czapka jak zakretka od sloika i na srodku dziura :p

Jesli zle sie rozpalily to zeby je podratowac to dorobcie kilka knotow po bokach z zapalek. W google wpisz jak naprawic tunelujaca świece i jeden z pierwszych wynikow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@esquina: a co do zapachu to resztki magazynowe w sklepach pewnie po prostu, albo mnie w blad babka w sklepie wprowadzila.

Jak sie rozpali do konca to trzymasz dalej czapke bo jak zdejmiesz to zacznie zastygac po bokach i bedzie sie robil tunel.
Jak mi sie rozpali to zwykle po prostu już gaszę bo zapach sie utrzymuje juz