Wpis z mikrobloga

@Kressska: Mysle ze w przypadku kobiet jest odrobine inaczej nizli w przypadku mezczyzn, faceci badac mlodymi staraja sie spelaniac oczekiwania kobiety igonorujac swoje potrzeby (no moze poza potrzeba fizycznej bliskosci - bo to zazwyczaj jest glowny motor napedowy zwiazkow) a po pewnym czasie zaczyna sie oczekiwac czegos wiecej poza ksztaltna pupa. Niestety uroda i osobowosc to polaczenie niezbyt czesto spotykane, tak wiec reszte mozesz sobie dopisac sama. Oczywiscie mowie tutaj ze
@4d1n: wszystko przed Toba, ja przez pierwsze 4 lata na wykopie to byłem takim trochę piwniczakiem co boi się podejmować decyzji, zmienić coś na lepsze w życiu czy zagadać do kobiety ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Atryu: Nie no, uczę się tworzenia stron internetowych (jara mnie to), więc na pewno przynajmniej jedna zmiana pracodawcy mnie czeka. Mam zamiar wynieść się z Krakowa, więc licznik zmiany mieszkania ruszy. No i chciałbym wreszcie odwiedzić Białoruś. Jedyne, co się nie zmieni, to związki. Więc Ciebie nie dogonię, ale przynajmniej nie będzie tak tragicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@4d1n: musiałem sprawdzić coz to takiego, a próbowałeś coś z tym zrobić? Bo wiesz większość takich zaburzeń ma jakiś związek z doświadczeniami z dzieciństwa i zazwyczaj da się to jakoś przepracować