Wpis z mikrobloga

Nie, to dlatego, że ingerowanie w prawo ludzi do rozmnażania się jest skrajnie nieetyczne.


@MilyPancernik: xD a kiedyś etyczne było zabijanie murzynów i Indian

dopóki ludzie nie zrozumieją, że powinni się rozmnażać 'ci lepsi', a nie byle kto, to nadal będziemy gnić w gównie i zbyt dużą populacją
  • Odpowiedz
@niochland rozwalają mnie ludzie, którzy nie ogarniają, że wyraziwszy takie poglądy jedynym sposobem, aby nie wyjść na gołosłownych byłoby pozbycie się jąder, tuż po wygłoszeniu owego poglądu ;)
  • Odpowiedz
Nie, to dlatego, że ingerowanie w prawo ludzi do rozmnażania się jest skrajnie nieetyczne.


@MilyPancernik: ta, bo tworzenie nowych bytów zdolnych odczuwać i ogólnie gra w ruletkę ich życiem jest takie etyczne xD

Idźcie ogolić zarost na szyi...


@MilyPancernik: to wszystko na co cie stać dzieciorobie

dopóki ludzie nie zrozumieją, że powinni się rozmnażać 'ci lepsi'


@niochland: dopóki ludzie nie zrozumieją, że nikt nie powinien się rozmnażać

wyraziwszy takie
  • Odpowiedz
@efilista dzieciorobie? Pokazałeś swój niewątpliwie wyższy poziom ^^ Nie martw się, jest jeszcze nadzieja, z takich poglądów się wyrasta ;) Faszyści (i nie tylko oni) próbowali już centralnie sterowanej eugeniki i są powody, dla których już się tego nie próbuje. Podpowiem - wszystkie dyssocjalne taktyki prowadzenia społeczeństwa są z definicji - przeciw społeczeństwu. Ale hej - pewnie mi powiesz, że za Hitlera było lepiej, i chciałbyś, żeby jego plan się ziścił. Jednakże,
  • Odpowiedz
@MilyPancernik: sam pierwszy zacząłeś z tym zarostem na szyi.

Ale hej - pewnie mi powiesz, że za Hitlera było lepiej, i chciałbyś, żeby jego plan się ziścił.


@MilyPancernik:

Niezła projekcjo. Nie wiem skąd ci przyszedł do głowy Hitler xDDDD może najpierw zapoznaj się czym jest antynatalizm.
  • Odpowiedz
@efilista Hitler wziął się ze stereotypu (być może zbyt zgrubnego, do którego Cię przylepiłem, być może zbyt pochopnie). Hitler planował wprowadzić faszystowskimi środkami eugenikę ogólnopaństwową/-światową.

Wiem czym jest antynatalizm. Nie rozumiem jednak po co marnować czas żyjąc, jak wyznaje się niebyt za pożądany, obiektywnie lepszy stan. Nawet uznawszy już, że należy głosić Kiepską Nowinę i nawracać ludzi - pozostaje pytanie: a co Cie to obchodzi? Nie sądzę, że wierzysz w jakąś alternatywę
  • Odpowiedz
Dlaczego chcesz unicestwienia ludzkości poprzez zaprzestanie rozmnażania się?


@kapecvonlaczkinsen: A po co kontynuować? Sądzę, że wszelkie życie powinno zniknąć. 4 miliardy lat ewolucyjnego, przypadkowego eksperymentu, konsumpcji, reprodukcji, pasożytnictwa i walki o przetrwanie w imię trwania dla samego trwania? Walka gladiatorów, żeby jeden (plemię) powiedział "wygrałem" i zdechł zostawiając po sobie pożogę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@efilista: jeśli sądzisz że wszystkie życie powinno zniknąć to daj przykład innym i zacznij od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz