Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał problem ze #spotify (mam premium), że odtwarzały się nagle jakieś nieznane piosenki, tak jakby ktoś inny używał jednocześnie tego samego konta? Pojawia się informacja, że ktoś słucha na kliencie Chrome, jakiś chłam nieznany (na screenie te bez okładek albumu). Na last.fm wykres 6-miesięcznego trendu tego chłamu nagle wystrzelił w górę - np. https://www.last.fm/music/Copo+Desert - pachnie to jakąś farmą botów, co zarabia na odsłuchach.

Pytanie tylko - dlaczego to się odtwarza nagle akurat na moim koncie? Wielokrotnie się wylogowywałem ze wszystkich urządzeń przez stronę Spotify.
Do supportu nawet nie piszę, bo jak wygooglowałem czyjś podobny problem, to autor zebrał bana za multi i potem musiał się odwoływać i wysyłać dowody wpłaty - ciągnęło się to trochę.
Zmieniłem hasło, zobaczymy, czy to coś da. Tak czy siak jestem ciekaw, czy ktoś miał podobny problem i czy to rzeczywiście jakieś farmy botów wykorzystujące jakiś #exploit czy coś.
Brunkzor - Czy ktoś miał problem ze #spotify (mam premium), że odtwarzały się nagle j...

źródło: comment_Y76CFYwHs0Ynn7ceArmdJDYlebG6AiKC.jpg

Pobierz
  • 3