Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: 1+6 (bez t) bo można podłączyć słuchawki na kabelku, te same bebechy a jeszcze tańszy, bez czytnika w ekranie da się przeżyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: Mirki pewnie piszą co się naoglądały w internecie, a ja trzymam 1+6 w ręce i z ręką na serduszku mówię że nie znajdziesz lepszego sprzętu w podobnych pieniądzach
  • Odpowiedz
@PiotreKq: #!$%@? w ładowanie indukcyjne, nie mam całego dnia, żeby naładować telefon do pełna. S9+ ma dużo lepszy aparat, diodę powiadomień i wodoszczelność i to są dla mnie dosyć spore zalety. Na minus na pewno jest mułowata nakładka... oneplusy to podobno najszybsze telefony, najpłynniej działają.
A jak to jest z tymi szkłami ochronnymi? Odklejają się? @woleratler: @patrykolux:
  • Odpowiedz
@Marek1991: Ja mam obecnie naklejone szkiełko od 3mk flexible glass i wszystko spoko dolega, nic się nie odkleja :D A na samsungach to rzeczywiście tak może być, miałem wcześniej zakrzywionego galaxy s7 edge, po tym jak mi się potłukł nakleiłem szkło, bo kawałki ekranu mi odpadały XD I szczerze mówiąc zaczął mnie trochę ten ekran denerwować, zwłaszcza na zagięciach dotyk działał dużo gorzej, oneplus z niezagiętym ekranem pod względem szkieł dużo
  • Odpowiedz